Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 28.3.24, 19:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
 Voda v pr. dverach? 
Autor Zpráva

Příspěvky: 42
Příspěvek Voda v pr. dverach?
Ahojte vsetci,chcem sa vas opytat ako je to s pretekanim vody cez predne dvere favoritu.....zaujima ma to preto,lebo na dverach nemam foliu,ako tam bola predtym,takze ci mi po namontovani repro nebude tiect voda priamo na repro....na spodku dvier su diery,kt sluzia na odvod vody,nie? Ma niekto v pr. dverach repro a nema tam foliu? dakujem za vase odpovede..

_________________
vodicak od sept 2007 a len a len favo


18.9.07, 16:11
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek Re: Voda v pr. dverach?
Michal Berta píše:
Ahojte vsetci,chcem sa vas opytat ako je to s pretekanim vody cez predne dvere favoritu.....zaujima ma to preto,lebo na dverach nemam foliu,ako tam bola predtym,takze ci mi po namontovani repro nebude tiect voda priamo na repro....na spodku dvier su diery,kt sluzia na odvod vody,nie? Ma niekto v pr. dverach repro a nema tam foliu? dakujem za vase odpovede..


No nevím jestli to cáká přímo na repro ale docela rychle je potom plesnivý čalounění, když tam ten igelit není

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


18.9.07, 16:15
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Igelit to tam chce a nad repro to chce udělat takovou stříšku, jinak tam teče. Taky si zkontroluj, jestli jsou průchozí dole ty dirky, aby to teklo ven.

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


18.9.07, 16:28
Profil ICQ
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
Nepér píše:
Igelit to tam chce a nad repro to chce udělat takovou stříšku, jinak tam teče. Taky si zkontroluj, jestli jsou průchozí dole ty dirky, aby to teklo ven.


presne, tie dierky su prvorade, pokial mas take repro ako ja, cize nejaka umelina membrana a nie papier tak to este celkom preziju hoci to pre nich nie je dobre. predpokladam ze prud vody na nich netecie....
vacsinou je problem ta lista zvonka medzi sklom a dverami. raz ma tadial vykradli tak som kupil novu listu a ta nie nie drzat na mieste, po 2 otvoreniach okna sa na konci proste vysunie, ani chemopren to neudrzi, uz ma to se*e. :evil:

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


18.9.07, 16:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 42
Příspěvek 
deekay píše:
Nepér píše:
Igelit to tam chce a nad repro to chce udělat takovou stříšku, jinak tam teče. Taky si zkontroluj, jestli jsou průchozí dole ty dirky, aby to teklo ven.


presne, tie dierky su prvorade, pokial mas take repro ako ja, cize nejaka umelina membrana a nie papier tak to este celkom preziju hoci to pre nich nie je dobre. predpokladam ze prud vody na nich netecie....
vacsinou je problem ta lista zvonka medzi sklom a dverami. raz ma tadial vykradli tak som kupil novu listu a ta nie nie drzat na mieste, po 2 otvoreniach okna sa na konci proste vysunie, ani chemopren to neudrzi, uz ma to se*e. :evil:


Newem ci si skusal,alebo videl totot,a newem ci by ti to pomohlo..... http://skoda-virt.cz/cz/clanky/jine/226 ... -mishoooo/ Z cohotu striesku akoze mate vyrobenu vy? A ked nemam origo igelit,mozem pouzit dajaki iny,napr na zakryvanie nabytku alebo co najdem doma...?Uz sa pytam jak blbec....ale to je len malo skusenosti.....no a ked tam mas tie super repro bez pap membrany,mas dvere vytlmene niecim co nenamokne,nie?

_________________
vodicak od sept 2007 a len a len favo


18.9.07, 18:12
Profil ICQ
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
použij hlavně nějaký pevný, silnější igelit, jako příklad bych volil třeba igelitový ubrus na stůl, jako absolutně nevhodný vidím igelit typu fólie na zakrytí auta při stříkání nebo pytlik na rohliky


18.9.07, 18:37
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Vít Široký píše:
použij hlavně nějaký pevný, silnější igelit, jako příklad bych volil třeba igelitový ubrus na stůl, jako absolutně nevhodný vidím igelit typu fólie na zakrytí auta při stříkání nebo pytlik na rohliky


Přesně tak, igelitový ubrus je fakt ECHT, přilepíš ho chemoprenem, a hlavně ani moc neztrácí takovou svoji pružnost takže když tam za rok polezeš tak to většinou vydrží odtrhnutí.

:lol: A ještě si můžeš vybrat co na něm bude za obrázky :lol:

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


18.9.07, 19:29
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
Sice bych to tu psat nemel, ale ja tam uz nejakej ten patek nemam vubec nic. Reprak cca pred 2 rokama novej a vpohode. To same tapec.

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


18.9.07, 20:36
Profil
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
DRYVER píše:
Sice bych to tu psat nemel, ale ja tam uz nejakej ten patek nemam vubec nic. Reprak cca pred 2 rokama novej a vpohode. To same tapec.
to je ale prasečina ;)


18.9.07, 20:55
Profil ICQ
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
Vít Široký píše:
DRYVER píše:
Sice bych to tu psat nemel, ale ja tam uz nejakej ten patek nemam vubec nic. Reprak cca pred 2 rokama novej a vpohode. To same tapec.
to je ale prasečina ;)


ja som to tak tiez mal a doslo mi to az ked som po dazdi otvoril dvere a "žblnk" :lol: :lol:

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


18.9.07, 20:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
Vít Široký píše:
DRYVER píše:
Sice bych to tu psat nemel, ale ja tam uz nejakej ten patek nemam vubec nic. Reprak cca pred 2 rokama novej a vpohode. To same tapec.
to je ale prasečina ;)


:oops: :oops:

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


18.9.07, 20:58
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 177
Příspěvek 
no ja tohle budu taky řešit, repro do dveří si to vyžadují:-D ale přemíšlel jsem jestli to nejde udělat nějak jinak ( pevnějc ) než igelitem? zase igelit se hrozně paří, a to v létě s vhkostí asi taky nedělá až tak dobře ne?

_________________
Škoda 120L, r.v. 87 " Madam "


18.9.07, 22:00
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 597
Bydliště: uprostřed myšlené spojnice bodů Břeclav a Hodoš :-)
Příspěvek 
Citace:
no ja tohle budu taky řešit, repro do dveří si to vyžadují ale přemíšlel jsem jestli to nejde udělat nějak jinak ( pevnějc ) než igelitem? zase igelit se hrozně paří, a to v létě s vhkostí asi taky nedělá až tak dobře ne?


No igelit se podle mě zas tak ve dveřích nepaří (nevim proč by měl), sice do toho neni vidět co se tam děje, ale tohoto bych se nebál. Navíc jestli se občas zapaří, tak jedině z druhé strany než je tapecír a tam to ničemu nevadí...

_________________
Favorit 136L r.v. 1990, červená apollo 8302


18.9.07, 22:13
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 13 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz