Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 28.3.24, 12:56



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 Nejlevnější slušné rádio 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6800
Bydliště: Slezsko
Příspěvek Re: Nejlevnější slušné rádio
anténa je na obou autech stejná, klasická škodovacká kovová.
prostě ten starý Philips má nesrovnatelně lepší příjem, holt stará klasika.
má to pět předvoleb, což mi stačí a RDS tudíž tak nutně nepotřebuji.
a plechový zvuk to nemá


12.12.10, 21:09
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 586
Příspěvek Re: Nejlevnější slušné rádio
ferrari píše:
Sotek píše:
táta netuší proč se mu vybíjí baterka od tý doby co jsem mu koupil k vánocum rádio Sencor :)

Uff, a čím ťa nasral :?: :lol:


víš co, já se Sencorem nikdy neměl problém. A to že už v nějakým roce 1996 jsem si koupil od nich mikrosystém co měl ovládání kazetové mechaniky na dálku... :) A dneska se sere každá značka, ať koupíš co koupíš. Akorát by nemusel ten Sencor vybíjet baterku :)

_________________
Trabant 601s - už není
Škoda Favorit 135, 43kW, 1993, červený - už není
Škoda Fabia 1.4 MPi, 50kW, 2002 sedan, stříbrný


13.12.10, 09:42
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3194
Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
Příspěvek Re: Nejlevnější slušné rádio
no já mám v obou autech Kenwood a nemůžu si stěžovat...rapid vydržel minulou zimu stát dva měsíce na baterce i s rádiem a eště sem nastartoval...sice tak tak ale přece :D jinak teda bych si byl ochoten koupit eště sony nebo alpine ale sony se mě nelíbí a alpine je drahé :D

_________________
Škoda 135 Rapid
Ford S-max TDCi
Volvo S60 AWDoff 2.4T
Škoda 742 Forever Team
Škoda TW Coupe Club


13.12.10, 12:02
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek Re: Nejlevnější slušné rádio
Sotek píše:
víš co, já se Sencorem nikdy neměl problém. A to že už v nějakým roce 1996 jsem si koupil od nich mikrosystém co měl ovládání kazetové mechaniky na dálku... :) A dneska se sere každá značka, ať koupíš co koupíš. Akorát by nemusel ten Sencor vybíjet baterku :)

Njn, máš pravdu, teraz sa serká kadejaká značka...ale ja som mal kazetové rádio Sony, spokojnosť. Teraz mám (aj keď už rok na poličke) CD MP3 Sony (CDX 3300, či tak nejak) a CD MP3 JVC (KD 502?) a super...ale dosť veľký rozdiel v zvuku v prospech JVC...takže som presvedčený, že Sencor, Watson, Orava a neviem ešte aká hyperázia budú mať zvuk o ničom...

Jo, aj Tesla a Orava boli v roku 1996 o inom :wink: A napríklad aj Mercedes...dokonca aj Blaupunkt poľavil v kvalite...

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


13.12.10, 15:14
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 586
Příspěvek Re: Nejlevnější slušné rádio
JVC je zatím asi jediná značka které věřím, ale taky si to nechá zaplatit. Stačí se podívat na LCD televize, jsou drahý jak prase. A abych jí nevěřil když mám od ní asi 6 let TV a domácí kino a celkem mě to stálo asi 35 tis :) a stále drží...

_________________
Trabant 601s - už není
Škoda Favorit 135, 43kW, 1993, červený - už není
Škoda Fabia 1.4 MPi, 50kW, 2002 sedan, stříbrný


13.12.10, 19:26
Profil ICQ

Příspěvky: 589
Bydliště: Slaný
Příspěvek Re:
21lucas píše:
kazdej sencor at je za 1,5oo nebo 6,ooo je smejd a za 4 dny ti vydrbe baterku


mam sencora asi za 1200 (radio, usb, sd, aux) zapojenyho na stalejch +12V a nemam s nim zadnej problem. v tehle mrazech muzu auto nepouzivat tejden (dyl jsem nezkousel), blika u toho v aute ledka na radiu (tzn. radio ma sundanej panel) a stejnak prijdu, otocim klickem a auto naskoci jak kdybych s nim nejel pul dne.


imho teda sencor neni shit co by vybijel baterku.

_________________
Mam svuj svet-punk's not dead!


21.12.10, 18:10
Profil
Online
Ignorant pravidel

Příspěvky: 9399
Bydliště: Kolín
Příspěvek Re: Nejlevnější slušné rádio
tak to mas asi nejaky lepsi kousek - ja, tatka a kamos co sme meli autoradia sencor tak do tydne baterka KO

_________________
otec: Fobia Sedan HTP :P
m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže


21.12.10, 18:20
Profil
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek Re: Nejlevnější slušné rádio
No, kto si kupi sencora na zaklade 2 pozitivnych reakcii z 20? :) To by bol kreten nie?
Kedysi som mal Philips zadarmo od michala ale vela na nom nefungovalo :D . Mam pocit ze to bolo origo radio do favoritov - kazetak Philips. Kazeta sa pustit nedala tak som tam nadrzo urobil line in a islo to ok :D Dokonca ja TA to malo ale fungovalo to genialne - ked si clovek myslel ze su spravy, musel dat vyhladat.
Teraz po 20 rokoch som si povedal ze si favorit zasluzi autoradio ako sa patri + si ho mozem premontovat neskor do ineho auta.
Alpine 112ri
Obrázek
nie je to sice sencor ale som spokojny :D da sa menit farba podsvietenia, da sa normalne searchovat v ipode cez autoradio
radio si naladim a neriesim - stanice sa preladia automaticky na vysielac s najlepsim signalom, RDSko ma niekolko modov... proste amerika :D
a kto by mal zaujem o daco podobne a lacnejsie tak je za cca 100e toto iste bez nastavenia farby podsvietenia a bez ipod podpory ale s USBckom a line inom.

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


11.1.11, 12:07
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1095
Bydliště: volyně
Příspěvek Re: Nejlevnější slušné rádio
fatal: většina rádií, včetně vámi nenáviděného secoru - lze to přelaďování potlačit stiskem tlačítka AF jo kdyby někdo četl ty návody....

_________________
R.I.P. 1978s užovka 105l s centrálem, apollama, pětikvaltem a "chrompaketem" :-)
Fako LX 93 LPG - Zvaný sysel.


7.3.11, 13:02
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1095
Bydliště: volyně
Příspěvek Re: Nejlevnější slušné rádio
jinak k sencoru - kupoval jsem ho po velkém zklamání s autorádiem SONY, které stálo hodně peněz a dobré nebylo...

kupoval jsem ho v dobách, kdy začínaly autorádi a s MP3 a SD slotem, USB portem apod.. kdy byly značky jako medion apod... medion tehdy stál nějaké 3-4000 sencor byl dražší, ale značkou mne oslovoval víc - protože o ní bylo aspoň povědomí, sony už jsem nechtěl ani z dálky vidět, pioneer byl funkčně pozadu a JVC bylo na vrcholu řady ostatních pouťovek...

také proto, že tehdy byla móda stříbrných rádií s červenomodrovšelijakým osvětlením co vypadaly jako z pouti - tohle má decentní běžný design, nevtíravé podsvícení, ovládání hlasitosti kolečkem.

mám v autě 4ks velmi slušných 165mm koaxů, takže zvuk hodnotit můžu...

sencor je v základním nastavení zvukově srovnatelný s tím sony co jsem míval, ekvalizer je lepší (sony mělo jen dunící přepínač D-bass pro tuzery co chtějí aby jim to vyndalo okýnka - s polohami 0-3 kdy k vydržení bylo tak 0-1 pak bylo bassů prostě moc...) sencor hraje přirozeně vyváženě, kdo chce dunět, nahoní to na ekvalizéru, zvukově nevtíravé loudness - které bylo u sony nahrazeno dunipřepínačem

u sencoru nemusím odnímat panel, abych ho mohl opravu vypnout - sony se jen odhlásilo do stand-by.....

CD čte obojí srovnatelně, D1 i D11 obstály obě rádia...

Sony mělo víc pamětí na rádia, a trochu lepší příjem slabých stanic, ale vzhledem k tomu že i Sen. jich má 18 a já využívám tak 10 - je mi to skoro jedno, jen že sony mělo 10 bez přepínání - tady mám 6, druhých 6 a třetích 6....

vzhledem k tomu, že hraju dneska výhradně z karty a FM, tak bych autorádio bez mechaniky klidně vzal - protože v době kdy na SD naperu za chvilku 4-8GB, a žádné problémy s přeskakováním u opotřebených mechanik, nebo poškozených médií - mají podle mého názoru mechaniky stejně jen poslední záchvěvy.... mechaniku už prakticky nepoužívám ani v domácím PC.....

navíc ovládání je celkem promyšlené, nepostrádá procházení adresářů náhodný výběr ze složky i z celého média, skok o 10 vřed i vzad, stejně jako o jednu, pauzu, mute apod...

z vybíjení jsem ho jeden čas podezíral taky.... takže nyní je přes vypínač, ale nakonec se to nepotvrdilo, vina byla odhalena jinde...

takže sencor, který pravda nebyl zrovna levný, hraje slušně, funkčně vyhovuje, vypadá normálně a toho se drží už několik let.... možná mám stěstí, možná je to tím, že jsem bral vyšší model (ale dnes mají tuhle výbavu i ty levnější) ale já jsem spokojen..

druhý sencor je ve fávu, ten jsem koupil s ním - je kazetový, s digi laděním tlačítky - ale ten moc dobrý není, nemá ani dobrý zvuk ani příjem, ale protože manželka rádio stejně nikdy neposlouchá, tak je to celkem jedno...

_________________
R.I.P. 1978s užovka 105l s centrálem, apollama, pětikvaltem a "chrompaketem" :-)
Fako LX 93 LPG - Zvaný sysel.


7.3.11, 13:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 5614
Bydliště: Plzeň
Příspěvek Re: Nejlevnější slušné rádio
Když si vypínal to Sony, přidržel si daný knoflík cca 2 sec. nebo jen zmáčknul?

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


7.3.11, 13:48
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek Re: Nejlevnější slušné rádio
Presne-presne, ma to napadlo s tým Sony, že ten Stand-by režim sa dal iste niekde nastaviť...tiež ten ekvalizér - neverím, že Sony nemalo...hej, Sony zvyklo mávať duni čudlík, pre niekoho obrovská výhoda...tiež som to maával na nula. resp. 1...ale zas to môžeš mať na nule a je dobre...

A tiež - možno staršie Sencory boli Ok, Bohvie...ono totiž aj staršie Blaupunkty boli pojmom, dnes to už neplatí...ťažko je to, no, ja mám voči tomu trochu odpor...ale možno zbytočne...ale na Sony mi našahaj :-).

Ale hlavne - ak by som si kupoval neoverené rádio, pokukal by som na autohifi, aký má zvuk, resp. by som sa ho niekde snažil vykúšať...

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


7.3.11, 18:45
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1095
Bydliště: volyně
Příspěvek Re: Nejlevnější slušné rádio
držel jsem i minutu, dokázalo to jen po přepojení silového přes vypínač (ve spínačce to není) což je debilní přístup výrobce...

sony jsem právě kupoval jako "kvalitu" nepřesvědčilo mně o ničem krom toho, že je to stejný, či horší šmejd jako ostatní, jen o cca 15-20% dražší...

ten sencor už je minimálně 5letý - jede pořád, na ten nadávat nemůžu a díky tomuže místo duničudlu má normální loudness, je ve výsledku zvukově příjemnější...

sony mělo jen trochu lepší příjem tuneru.

_________________
R.I.P. 1978s užovka 105l s centrálem, apollama, pětikvaltem a "chrompaketem" :-)
Fako LX 93 LPG - Zvaný sysel.


7.3.11, 23:06
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek Re: Nejlevnější slušné rádio
ja mám Sony a keď zatlačím OFF sa naskočia hodiny, keď ho podržím cca 1 sek tak zhasne úplne, mám to zapojené na tvrdo a j napájanie aj memory...

ale zvykol som si ho vypínať tlačítkom OPEN - vybrať panel...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


7.3.11, 23:10
Profil

Příspěvky: 84
Příspěvek Re: Nejlevnější slušné rádio
Já jsem zastánce názoru" že sencor stojí za starou belu" píši z vlastní zkušenosti.

1.Rádio mě prád přelaďuje a cca 3 km jízdy nešlyším jedinou pisničku celou.
2.CD přeskakuje nebo tak porůznu škvrčí.
3.SD-Card se z ničeho nic zasekne (nepřeskočí na další skladbu) nebo začne šumět a pomuže vypnutí a zapnutí rádia.
4.Je pravda že sencor vydudává bateriji. Ale při správnem zapojení PAMĚŤVÉHO a PROVOZNÍHO napětí by neměl bejt problém.Protože PROVOZNÍ má být přez spínací skříňku (jen když je klíček v 1 poloze) a PAMĚTOVÉ napětí je třeba mít na stálo(nejlépe z pojiskové skříně)

Víckrát bych sencor nebral ani zadarmo.

_________________
škoda felicia 1,3 mpi r.v. 1998, nová tvář.


7.3.11, 23:22
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz