Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 28.3.24, 18:35



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Repro 
Autor Zpráva

Příspěvky: 22
Bydliště: Kladno
Příspěvek 
zokot píše:
ArF píše:
Zalezi na tom, kolik do toho chces vrazit.. Vzdycky se da neco vymyslet. Napis nejakou castku a pak se da radit dal, tohle je moc obecne.


Radio mam noname s vystupy 4x25W a do repra bych tak dal 1500Kc.


mrkni se na www.hificar.cz, maj tam v akci koaxy od dragsteru dc602, za ty prachy supr zvuk a na to radio nic lepsiho nepotrebujes, casem si muzes dokoupit i ovaly dc903 a garantuju ti, ze budes spokojenej.. na dexon a tvm se vykasli.. nejlip ale stejne bude mrknout se na www.autohificlub.cz do bazaru, pac tam sezenes jety veci rozumny kvality za nizky ceny

_________________
-=ArF=-


5.7.06, 02:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 12
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
Cus, taky sem driv cpal prachy do repraku (nez mi je ukradli a hlavne zkurvili tapec ve dverich), ted sem se sehnal zadarmo dozadu dvoupasmovky z naky nemecky televize, dopredu televizaky teslacky, k tomu dva vejskace aby to nebylo zahuhnany a za sedacky tubu s mensim zesilovacem a hraje to jak slak. Financne tak 200 za kabely (nektery pripominaj spis tazny lana), 700 tuba a 200 jetej zesilovac. Radio je sony na cd 4x45w. Stejne se to neda porad poslouchat na plny gule, pac by mi pak z toho praskla hlava, ale zvuk to ma hezkej, jenom jeste premejslim o vejskacich dozadu. 8)


24.8.06, 09:57
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27197
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
já mam dvoupásmový sencor a když přidám volume tak je to slyšet tak dvacet metrů od auta repro má 2x70 a 2x 80 selkem mě to vyšlo asi na 600 ale ta investice za to stojí 8)

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


24.8.06, 11:06
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz