Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 28.3.24, 19:38



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 FAQ sekcia na fore 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12478
Příspěvek FAQ sekcia na fore
Asi niesom jediny ktoreho uz celkom vytaca to ze sa tu 7x za tyzden objavuju otazky typu - mozem liat natural do skodovky a pod. Tak ma napada nebolo by vhodne urobit sekciu fora 'Casto kladene dotazy' niekde medzi uzitecne odkazy a garaz, nejakym sposobom ju zvyraznit na hlavnej stranke, zahrnut do registracneho formularu a napriklad vypichnut vo vsetkych technickych forach? (mohlo by to obsahovat aj napriklad nejake najcastejsie technicke postupy na aute typu - ako nastavim predstih, naladim volnobeh a podobne)

Co sa tyka samotneho obsahu, rad si to vezmem na starosti a pripadne nedostatky preberiem s osadenstvom. Tym padom by bolo mozne rovno mazat prispevky ktore sa dokola pytaju jednu a tu samu otazku a autorozi napr poslat len SZ s citaciou pravidiel odkaz na danu otazku z FAQ.

V poslednej dobe sledujem ze diskusne fora tak nejak stracaju svojho ducha prave koli tomu ze sa novi clenovia stale pytaju na tie iste veci a ti ktori vedia poradit uz su z toho otraveni - potom nam tu klesa uroven debaty aj pri temach ktore niesu az take caste, bol by som rad keby sa tento upadok tak nejak pozastavil.

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


15.4.11, 07:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek Re: FAQ sekcia na fore
uz jsme o tom uvazovali, viz read only topic, ktery jsem prave uverejnil viewtopic.php?f=15&t=25700

najdou se lide, kteri budou ochotni se na tom podilet ? navrh reseni, ktery tam je popsany, by byl pomerne malo pracny na vyrobeni, muzeme o tom diskutovat, neni problem to vyrobit, muze byt problem (zalezi na ochote lidi) to sepsat, je toho nemalo k popsani


15.4.11, 08:05
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4747
Bydliště: Černíky
Příspěvek Re: FAQ sekcia na fore
Vít: Ono by asi ve většině případů stačilo hodit do FAQ odkazy na články starého TW...
DL: Nesmíš se tak čílit, ber to tak, že když forum začínalo, tak tu bylo cca max 50 aktivnějších členů, kteří se vzájemně znali podle nicku a rádi si ve všem možném pomohli.
Dneska je tu sice stále základna "veteránů", ale do toho je tu spousta lidí nových, kteří řeší stejné problémy, jako jsme řešili my tehdy, mají auto krátce, nemají zkušenosti a tudíž se logicky ptají... :)
Kdyby mi v době, kdy TW začínal, někdo strkal pod nos nespočet pravidel a omezení, nadával mi za to, že se zeptám atd, tak bych se na TW forum pěkně zvysoka...
Takže bych to nechal, jak to je, vždy se najde někdo ochotný, kdo odpoví i na stokrát zodpovězenou otázku. Myslím, že forum by mělo být o komunikaci a ne "přečti si návod".
Ani já zde nejsem schopen najít některé informace ve starších tématech, i když vím, že tu někde určitě jsou. Osobně raději založím nové téma a čekám na reakce, udělám ze sebe klidně blbce, když narazím na pro mne nový (ale jistě stokrát vyřešený) problém (např. koupim Feldu, když jsem celý život jezdil ve 120...). A mnohdy ani tak nejde o jednoznačnou odpověď na mou otázku, ale třeba chci znát více rozdílných názorů na ni...

To by tu potom stačilo mít jenom linky na stažení příruček a manuálů... :roll:

Navíc různé další sekce forum zbytečně znepřehledňují nejen novějším uživatelům, ale i nám starším, kteří jsme si již zvykli, že je to tak a tak a najednou je to jinak :)

Toť můj názor. (Když Ti vadí stále stejná témata, tak je nečti a ignoruj je, poradí někdo jiný :) )

_________________
Å 130 L 86 - cestovní limuzína
Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci
Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi
130LPG 130L 86 - denní vůz
1000MB MB 69, 1.8.68
Ať mi nikdo neříká, že něco nejde... ;)
Škoda 742 Forever Team


15.4.11, 10:46
Profil ICQ

Příspěvky: 1
Příspěvek Re: FAQ sekcia na fore
Ahoj,
dost sem teď lezu z mobilu, a protože to má mrňavej displej, líbilo by se mi, kdyby byla nějaká možnost přizpůsobení vzhledu pro malé obrazovky, šlo by něco takového udělat? Např. že aplikace zjistí, že mám rozlišení pod 800x600 a přehodí skin na "mobilní" verzi? Něco jako WP mobile edition pro wordpress?

_________________
http://www.testking.co.uk/exam/74-325.html
http://www.uni-ulm.de/
https://www.iseb.co.uk/
http://ucsd.edu/


3.10.14, 08:31
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6508
Bydliště: Kosice
Příspěvek Re: FAQ sekcia na fore
Bukaj: ono DL mal asi skor na mysli nieco ine. je to obecny problem internetu. dostali ho do ruk ludia, ktori sa neobtazuju studovanim toho, ako fora na internete funguju a ze ich problem uz predtym mohol niekto riesit, vyriesit a popisat. neobtazuju sa hladanim, ani rozmyslanim. a neobtazuju sa aplikaciou ziskanych poznatkov na svoju situaciu. potom je cisty vysledok ten, ze mas 5x do tyzdna +- tu istu otazku vo fore, ktorej riesenie ide vyhladat aj tym uplne najtupsim searchom do piatich minut. a dalsim dosledkom su take veci, ako tutok prispevok nadomnou, ktory je uplne totalne maximalne off topic, mimo realitu, cas aj priestor. ale panko mal potrebu a hladat vhodnejsi thread bolo prenho prilis namahave....

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


3.10.14, 08:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz