Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 28.3.24, 12:07



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Jsme u blbů? 
Autor Zpráva
VYKOŘISŤOVATEL
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4161
Bydliště: Štatl
Příspěvek 
to řešení není, řešením je pm autorovi-má to být takhle viz pravidla máš termín do zitra jinak smazu, někdo tu psal že hlavní tady moc nelajnujete ale tohle mi nepřijde jako zase moc zásah

jen zkus udělat tady 2-3 moderátory, jen s právy na úpravu příspěvku např v sekci koupím prodám/koupím a uvidíš jak se to porčistí

jestli jste na to 4 admini, tak je to masakr to se nedá udržet

_________________
130 RAPID 85' Veverka
Pojištění od Allianz, AXA ČPP, ČSOB TRIGLAV, UNIQA; oleje CASTROL, GULF, SHELL, TOTAL, provozní kapaliny, Vify a jiné

http://www.japl.cz - služby od JIMa


29.4.09, 17:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27197
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
upřímně kdo čte pravidla při registraci ?

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


29.4.09, 17:30
Profil ICQ
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Sadra17 píše:
upřímně kdo čte pravidla při registraci ?


No...

Jinak 4 admini mi prijdou akorat :)

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


29.4.09, 17:38
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
VYKOŘISŤOVATEL
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4161
Bydliště: Štatl
Příspěvek 
nás je 7 a pres 10 mode

_________________
130 RAPID 85' Veverka
Pojištění od Allianz, AXA ČPP, ČSOB TRIGLAV, UNIQA; oleje CASTROL, GULF, SHELL, TOTAL, provozní kapaliny, Vify a jiné

http://www.japl.cz - služby od JIMa


29.4.09, 17:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Já nevim, zatim bych to nechal být. Až když by to nabíralo nějáký neúnosný rozměry, bych proti tomu začal aktivně bojovat.
Podle mě je to ted v takový první fázi kdy z toho mají všichni šok. Nejdřív bych zkusil bojovat proti tomu přímo v tématu formou upozornění.
Pokud by to narůstalo tak fakt asi zakročit víc.
Prostě řešit problém, až opravdu nastane.

Tak to vidim já.

Pokud Vás už to obtěžuje, tak chápu že to chcete řešit hned.

Mám jenom blbou zkušenost s něčím takovým, jelikož pak ta komunita/forum/server začal upadat a ztrácet lidi.


29.4.09, 17:47
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 5194
Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
Příspěvek 
Ja si matne pamatam, ze prispievat do fora je zo zaciatku zlozite, najma ak potrebujem radu vo veci ktorej nerozumiem. Ako to opisat...
A tiez sa treba naucit vyjadrovat strucne a vecne. A nie kazdy sme Hemingway. Najma ked novy registrovany maju ledva strednu skolu...
Netreba ich hned osocovat, pokial su SLUSNY! :D ale najst jednoduchsi sposob ako sa dostat k zakladnym vedomostiam o aute.
Napriklad vela veci je zrejmych ked si precitaju nejaku mudru knizku...
Na zvysok mozno spravit rebricek pravidelnych otazok (aky olej, kontrolka dobijania, ako zistit preco nestartuje, ako na hrdzu) a vytvorit nieco ako orientacnu tabulku (obsah) na zaciatku kazdej sekcie...

_________________
Forman 135Le
Volvo 855 TDI
0949126151


Naposledy upravil kwiko dne 29.4.09, 17:54, celkově upraveno 1



29.4.09, 17:49
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
mě se taky zdá 4 málo...dřív sem chodil na simson forum, a tam na to bylo asi 6 moderátorů a pohodička...

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


29.4.09, 17:50
Profil ICQ
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Co je proboha slozite? Obsluha fora?

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


29.4.09, 17:50
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
VYKOŘISŤOVATEL
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4161
Bydliště: Štatl
Příspěvek 
občas je tu složitý něco najít ono když ti to vyplivne 30 str, tak se na to veseres a zeptáš znova

u nás to bylo to samý furt se lidi ptali na to samý udělala se sekce jak na to návody kde se davj návody na upravy/opravy, pokud se nekdo zeptá, pm s odkazem, lock, del a je na foru pořádek :wink:

_________________
130 RAPID 85' Veverka
Pojištění od Allianz, AXA ČPP, ČSOB TRIGLAV, UNIQA; oleje CASTROL, GULF, SHELL, TOTAL, provozní kapaliny, Vify a jiné

http://www.japl.cz - služby od JIMa


29.4.09, 18:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27197
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
Matthes píše:

Jinak 4 admini mi prijdou akorat :)


admini jo ale moderátorů by mohlo bejt víc :D

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


29.4.09, 18:18
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 5194
Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
Příspěvek 
Sadra17 píše:
Matthes píše:

Jinak 4 admini mi prijdou akorat :)


admini jo ale moderátorů by mohlo bejt víc :D


Sa vsetci tesime z Neperovho navratu do vedenia (konecne niekto kto nema motor v zadku :D ). A triedenie zase taky zmysel nema. Riesime tu predsa len skodovky a favo(felda) v podstate s jednym motorom :lol:

_________________
Forman 135Le
Volvo 855 TDI
0949126151


29.4.09, 18:30
Profil
rejpal

Příspěvky: 18132
Příspěvek Re: 8-)
Kachnis píše:
tak co s tim..?? timhle stylem se uroven techwebu bud zhrouti na uroven nactiletych blogeru...


Podle mě je nutné aby stávající uživatelé patřící do "jádra" TW na zvýšení kvality TW spolupracovali. To znamená nezakládat a nerozvíjet pitomá témata jako Milion a podobně, nepoužívat diskusi jako chat (ani při omezení jen na plnič) a začít na pokec využívat alternativní možnosti (např. již několikrát oživený chat na jabberu), snažit se o minimum OT, neduplikovat odpovědi (hlavně Carlosovy...), nepsat jen proto aby se něco napsalo, a tak podobně.

(Jasně, vím, zrovna já mám co kecat... Ale schválně, kolikrát jsem přispěl do plniče č. 2?)

Dále je potřeba více moderátorů, kteří budou blbosti bez milosti mazat a pošlou autorovi akorát PM s oznámením o důvodu smazání. Byl (a možná ještě jsem) adminem na jiném fóru, když už tam byl bordel nad limit, pustili jsme se do moderování v cca pěti lidech a brzy byla úroveň diskusí jiná. Samozřejmě jsme si tam nadělali spoustu nepřátel, některé osobní vzkazy ve výrazivu předčily i vzkazy Tunera#2, ale slušní uživatelé z toho měli prospěch.

kwiko píše:
Obrázek


No, o čem zrovna píšu...

Matthes píše:
Uvedomte si ze adminovani je dobrovolna neplacena cinnost a nekdy je to k zbliti ty kydy :( :sick:


Někteří ví, znají, vidí blbost a rovnou mažou. :wink: Protože řešit co kdo kdy proč kde jak, to se fakt nedá...

Nepér píše:
Diskusní fórum začne být pro zúčastněného jedince nepřínosné v okamžiku, kdy úroveň jeho znalostí a schopností přesáhne průměr zbývajících uživatelů. U mě tento okamžik už dávno nastal. A u vás?


Nemachruj a moderuj. :wink:

fert.j píše:
Já rád poradím ale ne dokola a dokola to same.


:arrow: URL, lock.

Jim píše:
bohužel jsem nikdy nerozbral nic složitejšího než kolo(šlapací), jsem tedy blb?


Nejde o to, co jsi rozebral, ale o to, co jsi složil. :wink:

Šemik píše:
stupidita dotazů prostě roste


Pochopitelně, to je vývoj konzumní společnosti. Spousta blbů, co umí jen něco, a tak perfektně konzumují. Doba lidí, kteří uměli spravit téměř všechno končí naší generací.

chemer píše:
Od doby, co jsem přestal psát klasicky, ale z větší části na Pc, to se mnou jde taky pěkně z kopce. :roll:


Ale prosím tě, snad je rozdíl mezi rukopisem a vyjadřováním se. Že píšeš na PC a rukou nenapíšeš ani čárku snad neznamená, že jde do kytek i čeština...

Matthes píše:
Jediny reseni je spatny temata mazat a nesrat se s tim no, ale aby tady pak taky nekdo byl.


Bude.

Matthes píše:
Co je proboha slozite? Obsluha fora?


Pro některé uživatele je složité i kliknout na Start... Obsluha fóra je pak pro ně srovnatelná s řízením Enterprise bez pomoci pana Spocka.

kwiko píše:
Sa vsetci tesime z Neperovho navratu do vedenia (konecne niekto kto nema motor v zadku :D ). A triedenie zase taky zmysel nema. Riesime tu predsa len skodovky a favo(felda) v podstate s jednym motorom :lol:


Jen aby to nevzal za špatný konec... Možná by se k třídění mělo přistoupit, doba jde dále a spousta lidí tu má zkušenosti i s maskovanými fauvé, proč nerozšířit základnu i o tyto nepravé škodovky?


29.4.09, 19:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 101
Bydliště: TRNAVA
Příspěvek 
Sadra17 píše:
upřímně kdo čte pravidla při registraci ?


Myslím že pár sa ich nájde Sadra sorry že sa Vám do toho pletiem ale pár moderátorov bi sa tu zišlo veď to budú robiť preto aby tu bol poriadok a radi nie preto že musia a ak to nezvládnu môže ich iný nahradiť .Mne osobne pripadáte ako naj fórum s touto tématikou tak aspoň prispejem názorom. :wink:

_________________
FAVORIT 136L r.v 90
FILIPKO


29.4.09, 20:16
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
myslim, že by nebyl problém promazat třeba inzerci, kde sou starý inzeráty...prostě moderátorů by to chtělo víc
fatal: já bych ten plnič zanechal, přeci jenom sme se díky tomuhle topicu celkem dost poznali a je to prostě takový oživující...a hlavně se kvůli každý krávovině nezakládá nový téma, ale frkne se to do plniče a hotovo...s Milionem souhlasim, když sem tam přispíval...

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


29.4.09, 20:31
Profil ICQ
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1375
Bydliště: Topoľčany
Příspěvek 8-)
Jim píše:
občas je tu složitý něco najít ono když ti to vyplivne 30 str, tak se na to veseres a zeptáš znova


-suhlasim.
Bohuzial ,ale ked som nieco hladal a vyhodilo to 47stran prezrel som 2,5 a mal som dost
:roll: :roll:

Niektore veci (vacsinu) :roll: som nikdy nevidel rozobranu /a ani fotky mi nepomozu tak sa spytam..
Potom vsak nastava problem ako to rychlo opisat (tam tie pliesky co vidno medzi motorom a prevodovkou) :lol: :lol:

VY sa asi idete pomocit z takehoto niecoho ale to este neznamena ze ma niekto iq koňa

Ja by som bol za nejake upozornenie o chybe a moznom vymazani prispevku.

_________________
škoda 105 L rv 1987 viewtopic.php?t=12802
Peugeot 205 1.1 5dv rv 1993 viewtopic.php?t=20374
Peugeot 205 1,1 3dv 1996
Renault Megane Scenik 1,9dt 1996
Opel Astra G kombajn 1,7 dti 16v isuzu 2003


29.4.09, 23:45
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz