Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 28.3.24, 13:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
 kam jsme to proboha dobracovali?????? odhlášení vozíku 
Autor Zpráva
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek kam jsme to proboha dobracovali?????? odhlášení vozíku
paní svobodová sdědila po manželovi vozík za auto který už neexistuje, aby to šlo na ni přepsat a zrušit musí doložit evidenční kontrolu, udělat přepis a pak zrušit vozík, což nejde provést pak tam byly podruhé s opatrovnicí zas nepochodili a došlo to ke mně

napíšu na úřed který nefunguje jen na objednávku
RE: zánik vozidla

Dobrý den,

Nejdříve se musí vůz přepsat na dědice a potom se teprve může zapsat zánik.

Pro přepis na dědice je potřeba doložit usnesení o dědictví (originál) s nabitím právní moci, pojištění vozidla (zelenou kartu), velký a malý tech.průkaz a evidenční prohlídku (ve Vašem případě místo evidenčky, potvrzení ze šrotiště, že jste odevzdal železo). Poté provedeme přepis na dědice. Přepis na dědice je zdarma.

Po přepisu se teprve může provést zánik vozíku. Pro zápis zániku je potřeba doložit velký, malý tech.průkaz a značku.

Pokud budete dědice zastupovat je nutné mít plnou moc na přepis (s úředně ověřeným podpisem) a plnou moc na zánik (ta nemusí být s úředně potvrzeným podpisem).

S pozdravem,



Jiřina Kadubcová, DiS.

evidence vozidel



musel jsem nashromáždit asi 150 kilo železa abych měl ten papír, pak získat ověřenou plnou moč na přepis, věexhno jsem schromáždil, objednal se dnes hned ráno na první možný termín ve veselí který byl asi za měsíc,
a přepis nejde udělat udělat, zelená karta platí až od 1.1.2021 tak na pojištovnu generali, tam karta nejde vytisknou protýže se tam musí zadat kod z mobilu a já neměl mobil protože mi furt někdo volá a nic bych nevyřídil tak dom, zas nový kod příklad DFGR a tiskárna vyblula kartu, na úřad už jsem nebyl v termítu tak tam čekej jak debil, přepis nejde udělat, v dědickém řízení je jen datum narození a chybí rodné číslo a bez rodného čísla nejde v systému udělat přepis,
kamarádka která se dopustila trestného činu a bude sedět sto let v gulagu mi ho tam dopsala a ten pojebaný úřad ve veselí vozík odhlásil, hurá na pojiětovnu, nemáte plnou moč, tu mi sebrali na evidenci vozidel, dojedu s plnou mocí, pojistka nejde odhlásít potřebujem rodné číslo paní svobodové a to :sick: už sem prostě nedal a jel dom

lana v piči já už s tímto státem končím


22.12.20, 12:03
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 14650
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: kam jsme to proboha dobracovali?????? odhlášení vozíku
Když jsi na pojišťovně neměl plnou moč, tak si to měl doplnit ne? :) Zeptat se paní kolik toho chce a zajít na záchod. :D

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


22.12.20, 17:50
Profil
rejpal

Příspěvky: 18132
Příspěvek Re: kam jsme to proboha dobracovali?????? odhlášení vozíku
Hádám, že každý, kdo se motá kolem aut, má nějakou podobnou historku. :roll: Musíš to brát jako "soutěž", fakt to nestojí za nervování. :wink:


22.12.20, 18:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: kam jsme to proboha dobracovali?????? odhlášení vozíku
fatal to nestojí za nic mi jen vytočilo že oslovíš jiřinu kadubcovou z rodiny napíše co potřebuješ a místo 15 ti minut jedeš ze strážnice o osmi hodinách a dojedeš na objed, si objednaný 8,45 - 9.00 kod 8158, ted dojdu k tomu nedůstojnému hajzlu kde ti spadne papírek na zem, stará mi odjela do hodošu měl jsem tam brýle na blízko, nevidím, fakt tiskneš papir vyleze, no ve veselí to spadne na zem, ted si nemožeš čapnůn protože nevíš jestli vstaneš, a jednej na úřadě když nevidíš


22.12.20, 18:48
Profil
rejpal

Příspěvky: 18132
Příspěvek Re: kam jsme to proboha dobracovali?????? odhlášení vozíku
Jasně, chápu. Já jednou auto přihlašoval na 5x, takže mě to stálo pětkrát dopoledne... :roll:
Paní DIS to napsala dobře, co mám zkušenost, na RČ holt nesmíš zapomínat, většina dokumentů se bez toho neobejde.
A je důležité vidět (mít brýle) a hlídat (hlídat úředníka, hlídat papíry). Jednou mi úředník nevrátil z předložených dokladů jeden z nejdůležitějších a musel jsem se s ním dost pohádat, než mi ho vrátil... :evil:
Na druhou stranu, když víš co úředník může a nemůže a musí a nemusí, máš obrovskou výhodu, protože i kdyby ti úředník chtěl natruc naházet klacky pod nohy, když máš připravené správné doklady tak nemá šanci vzdorovat. 8)


22.12.20, 19:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: kam jsme to proboha dobracovali?????? odhlášení vozíku
fatal , přehltal jsem ty tvoje slova dvakrát, už taky nedávám, objednáváš si desky na přední nápravu a je tam otázka jaké má auto vstřikování, tady jsou v piči válce na simensu, zavřené hajzle když jedeš do londýna, lana v piči a prší ti na lana, ted vyhořel bočník na nabíječce, dal jsem to borcovi co spraví všehno na světě dal tam cedulku šrot, tak de ted život


23.12.20, 09:02
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: kam jsme to proboha dobracovali?????? odhlášení vozíku
co mě sere nejvíc tak ten čas to jsou fakt roky co sem na těch úřadech proseděl a prostál, a následné roky času jak ty úřady ojebat, co ty prostitutky sežraly úplatků, co si vymysleli nesmyslů, kriminálka mě vyšetřovala, musel jsem podávat žaloby u soudu,
mám právní vzdělání a šel jsem fakt do krve, vždy jsem vyhrál,


23.12.20, 13:48
Profil
rejpal

Příspěvky: 18132
Příspěvek Re: kam jsme to proboha dobracovali?????? odhlášení vozíku
slovacek.milos píše:
objednáváš si desky na přední nápravu a je tam otázka jaké má auto vstřikování

Tomu bych se nedivil. Výrobci jsou schopni uprostřed výroby modelu něco úplně změnit, takže věřím že ta otázka měla svůj význam. Možná ne pro to konkrétní auto, ale třeba u jiného modelu by jiné vstřikování znamenalo jiné desky. Výrobci různých katalogů musí mít na zřeteli desítky výrobců, tisíce modelů, desetitisíce variant, není to jednoduché. Takže pokud jsi pak dostal správné desky a šly namontovat, ber to jako výhru toho katalogu nad složitou realitou. Třeba u mého bývalého bavora (dej mu huť věčný klid že jsem z havárky odešel bez jediného škrábance) existovaly pro jeden model tři nebo čtyři druhy uchycení předního tlumiče do karoserie.

slovacek.milos píše:
co mě sere nejvíc tak ten čas...

Naprosto chápu, taky jsem zabil s úředníky kupu času, řešil spoustu nesmyslů. Ale abych jen nekritizoval, setkal jsem se i s velmi vstřícným řešením situací, i s velmi rychlým přepisem vozidla, mám dojem že se to časem pomalu zlepšuje. K soudu jsem naštěstí nikdy nemusel.


23.12.20, 23:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: kam jsme to proboha dobracovali?????? odhlášení vozíku
mi se právě zdá že se nic nezlepšuje, že de všecko do piče :oops:


24.12.20, 14:58
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: kam jsme to proboha dobracovali?????? odhlášení vozíku
80 % mozku prej obsahuje kapalina, u stoprocent u našeho národa je to kapalina brzdová, stavte se já vám ji doleju :oops:


26.12.20, 09:32
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 10 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz