Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 28.3.24, 10:53



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 112 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další
 Kolik tak žerou nové motory 1.2 TSi 
Autor Zpráva

Příspěvky: 14649
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Kolik tak žerou nové motory 1.2 TSi
To nevěřím Milošu. Spotřeba 4,5L/100km v Octavii Combi s plně narvaným autem? :shock: A teď tu o karkulce

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


12.12.20, 09:15
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11844
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Pro 77kW verzi mi to nachází něco takového. Ale pokud je Miloš mistr ecorallye tak proč ne.

Obrázek

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


12.12.20, 10:03
Profil

Příspěvky: 14649
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Kolik tak žerou nové motory 1.2 TSi
Za prvé už z principu nevěřím že motor 1L bude s autem asi 1,5t jezdit za 4,5L/100km. Možná tak z kopce. Ještě bych pochopil u malé Fábie nebo CitiGo apod. Za druhé s plným autem bude mít ten prcek obrovskou rezervu výkonu, tak určitě stačí plynový pedál jen šimrat. :)

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


12.12.20, 14:40
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27197
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: Kolik tak žerou nové motory 1.2 TSi
:wink: koukni na economy run závody tam dosahují nesmyslů všichni :wink: a hlavně palubák taky někdy dost kecá :lol:

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


14.12.20, 18:28
Profil ICQ

Příspěvky: 14649
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Kolik tak žerou nové motory 1.2 TSi
No já jsem právě četl pár recenzí jak testovali ty 1.2TSI a 1.0TSI. jak Fábie, tak Octávie a Superb. Spotřeba úplně jiná než na papíře.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


14.12.20, 18:34
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Kolik tak žerou nové motory 1.2 TSi
ted jsem jel trasu strážnice veselí nad moravou, spotřebu jsem přepl na dojezd abych nešetřil, průjezd strážnicí a veveselí na tacháku 60 pětka a tempomat, normál svižńá jízda před zatáčkou vyhodím jsem tak zvyklý a 4.1 průměr, před tím byla manželka v kroměříži už jsem o ní psal, ta za volantem nevydrží pořád musí něco dělat a měla 5,6 ted vydržela až před strážnicí a musela s maxíkem telefonovat, před tím přeladovala stanice a zvyšovala hlas rádia, když jedu do madarska tak mám 3,5 a dojezd 1300 km, kdybych jel dneska na spotřebu jedu za 3.5

netankuju benzin kdekoliv jen EO OMV a benzina kde je na totemu stooktan jiným benzinám nevěřím, ani nemusím, tankuji výhradně EO optimal

až bude příležitost natankuju stooktan zatím to nevyšlo a napíšu, s 1,2 tsi jsem natankoval stooktam benzina v luhačoviích a jel ekojízdu do radhoště pivní lázně a ve veselí jsem měl spotřebu 3.00 kokta OII kombi face 1,2 tsi :oops:


15.12.20, 20:52
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Kolik tak žerou nové motory 1.2 TSi
varok píše:
No já jsem právě četl pár recenzí jak testovali ty 1.2TSI a 1.0TSI. jak Fábie, tak Octávie a Superb. Spotřeba úplně jiná než na papíře.




musíš ještě v mozku zohlednit kde jaá bydlím!!

nemáme kopce!!!

jedu v madarsku čtyři lidi narvané 1.2 tsi spotřeba 3,6, najednbou objíždka kolem hradu nahoru dolu děs běs, prdel, zatáčka a spotřeba pět litrů a balaton :shock: :wink:


15.12.20, 21:02
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Kolik tak žerou nové motory 1.2 TSi
a palubák nekecá, je fakt přesný OII 1,2 tsi a OIII 1.O tsi to jsou auta mé manželky v podnikání kde si všechno spočítám, to prostě sedí, já to mrdám jezdím na řízkový olej a spotřebu neřeším náklady na jeden kilometr, to je výdaj který tě baví jako koníček :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


15.12.20, 21:09
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Kolik tak žerou nové motory 1.2 TSi
tak dneska strážnice velká nad veličkou s vyplým paubákem 4,7 kokta O III kombi 1,0 tsi, velká strážnice ekojízda s palubákem 3,6 pokud to někoho zajímá těším se na stooktan až bude příležitost ho natankovat, 1,2 tsi ten stooktan chutnal, budu velice rád sem napsat jak bude chutnat motoru co pálí po 120 to je jiné šlapadlo


16.12.20, 17:15
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Kolik tak žerou nové motory 1.2 TSi
líbil se mi bratránek koupil si auto na piču 1,6 75 kW on nikam nejezdí a je tam šílená spotřeba tam je fén do výfuku a řj přidá benálu aby se hned prohřál kat, na jezdění do penošu to prostě žere jak tank, ted si koupil tři roky starého golfa :roll: aby situaci se spotřebou zachránil, hotovo lana v piči jedem dom :wink:


16.12.20, 17:39
Profil

Příspěvky: 14649
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Kolik tak žerou nové motory 1.2 TSi
V tom máš pravdu Milošu, ty 1,6ky jsou všechny hrozní žrouty. Ty moderní typy už možná ne, ale ty starší z Octávie I, Golf IV, Audi A3 a Seaty myslím Cordoba žerou v průměru kolem 8L a to je sakra hodně. Přitom by mohli do 7L/100km. Ale že ti žere OII a OIII v kombajnu benzínový motor kolem 3,5L/100km ti nevěřím. To by jsi musel jezdit 85% z kopců.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


17.12.20, 12:27
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Kolik tak žerou nové motory 1.2 TSi
nejlepší spotřebu s tsi 1.2 jsem ted vzpoměl, kokta OII kombi, natankoval jsem v luhačovicích stooktan benzina a jel do rožnova, tam mě vykoupali v mladině pěkně vožrali pivem, dali zabíjačku, vše super a ve veselí nad mor jsem měl na palubáku 3.00, asi jsem to už někde psal, u tohoto motoru manželka tankovala kdekoliv a najela jednou v zimě 500 km, to mě nasralo a jedině EO optilal téměř vždy stejný nájezd skoro 900km, na slovensku jedině slovnaft a to se dívám na dveře jestli to nemá nějaký pronajímatel, a v cizině OMV, s cizinou jsem skončil už jedině letadlo, rodina chtěla ale auto že prej chtějí vidět kus světa, říkám jim kupe si dobré baterky abyste v noci na ten svět viděly, a ty chorvatské pojebané kolony pětihodinové nebo zatopené tunely, to nemusím, spotřeba jak jsem psal 4.4 1,2 tsi i 1.O tsi kokty kombi


20.12.20, 16:26
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Kolik tak žerou nové motory 1.2 TSi
varok píše:
No já jsem právě :roll: četl pár recenzí jak testovali ty 1.2TSI a 1.0TSI. jak Fábie, tak Octávie a Superb. Spotřeba úplně jiná než na papíře.

já jsem právě nic nečetl ale za tím volantem sedím, píšu co stěma autama dokážu, když jsem si prosadil u manželky OIII 1.0 tsi tak si lidi klepali na čelo, to tě prej budou do kopce tlačit, :roll:

to mi říkal i bratránek si vybral OII 75 kW :oops: to má ten pojebaný fén s přidáváním paliva aby se ohřál hned kat, to žere po městě jak tank a tratě to nedostane pod 7.5, ted si přikoupil golfa a on jezdtí s otáčkoměrem pořád to musí být v zeleném, správně řadit, a ted mu třeba ukáže palubák přeřad ze čtverky na šestku, to přeci není možné, po čtverce se řadí pětka, a jeho stará mi řekla super věc,
¨
tyto auta milošu už nemožeš spravovat, to sa spravuje už enom týma počítačama a to ty nemáš :roll: co hlavně mám od další blbosti klid :wink: bratránek je velký motorkář pořád se někde fotí na motorkách, nakupuje si oblečení, mění na face profily s motorkama, ale žádnou asi nikdy neřídil, jsem mu pujčil 638, výjezd na zelenou vodu kde jsme měli kdysi sraz, furt stál, furt mu něco nešlo, a když jsme odbočovali v novem městě k hospodě na zelené vodě tak to asi ve 3O km položil a ustlal si na zemi, trochu se podřel, a od té doby se už jen fotí na drahých motorkách navštěvuje motosrazy, a tak no :wink:


20.12.20, 20:05
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Kolik tak žerou nové motory 1.2 TSi
O III kombi 1.0 TSi palivo EO optimal cesta do madarska lázně mošon a zpět spotřeba 3.6/100 projel jsem 9,76 litru na 272 km

nevím jestli jsem psal 100 oktan měl u 1,2 tsi vliv na výkon i spotřebu

na 1.O TSi to znát není je to stejné


22.4.22, 19:37
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek Re: Kolik tak žerou nové motory 1.2 TSi
Už som sa zľakol, že na ten 100 oktan benzínu v nádrži pribudlo :-) AKo majiteľom Octavii I TDi :-)

Vcelku ťažko uveriteľné, ale áno, principiálne sa to asi dá, vid výsledky eko rallye. Ono sa ot aj vraví, že tieto nízko objemové motory sú hodne závislé na zachádzaní s pravou nohou :-) Ja osobne som s 1,2 TSi v Ibize kombi myslím 63kW jazdil do 6L/100 dlhšiu trasu.

Inak kamarát jazdí na Octe 2 1,6b, ale neviem presne, ktorý motor, dlhšie trasy pod 5l/100. Myslímže spomínal 4,5l. A to nielen v rovinatom teréne. Ale ja zasa vravím, že tak, ako ideš hore kompcom, ideš aj dolu kopcom a tam spotreba nulová. Ale on asi jazdí ako dôchodca. No kolenovrt, no

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


1.5.22, 19:30
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 112 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz