| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Evidence https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=3540 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Tomáš Korbel [ 8.2.07, 17:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Evidence |
Ahoj, všude čtu, že má hodně lidí třeba ve stodvacítce motor z favorita. Jde to nějak legálně nechat přepsat či co abych nemusel mít strach při každý technický? Vím že se dá udělat výmaz čísla motoru z techničáku. |
|
| Autor: | Martin [ 8.2.07, 17:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Výmaz se dá udělat, ale musí sedět typ motoru. Škoda a.s. nedala k této problematice jasné vyjádření, tak to záleží jen na úředníčkovi. Každopádně ten motor jde dát jenom do Rapida a myslím i do 130, takže bys musel udělat prvně přestavbu na 130 (vlečka, čtyřpístky, hřebenové řízení, posilovač, spojka 190mm atd.) a potom se pokusit, jestli ti povolí změnu typu motoru. Spíše počítej s tím, že se ti to nepovede. Většinou to mají lidi načerno. |
|
| Autor: | Jarda S. [ 8.2.07, 20:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jediná varianta je přestavba na 136 což je rapid |
|
| Autor: | Martin [ 8.2.07, 21:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Obávám se, že neseženeš motor 742.135 nebo 742.136. |
|
| Autor: | Jarda S. [ 8.2.07, 21:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ono se dá sehnat ale ty prachy |
|
| Autor: | Bukaj [ 8.2.07, 21:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Sadra17 píše: ono se dá sehnat ale ty prachy 3000 se ti zdá moc? A jde sehnat i levnějc... |
|
| Autor: | Jarda S. [ 8.2.07, 21:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Bukaj píše: Sadra17 píše: ono se dá sehnat ale ty prachy 3000 se ti zdá moc? A jde sehnat i levnějc... taky v jakým stavu |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|