Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 28.3.24, 14:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 policie strážnice 
Autor Zpráva
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10493
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek Re: policie strážnice
s těmi zákonodárci je to někdy psina.. to že Tě Miloši upozornil bez čepice na světla je přece fajné, nemusí jen jebat, v tvym případě zrovna pomáhal a chránil, což je správné.. ke mně vloni vystoupil z auta když jsem dojel kolonu armadnich vozidel ve VVP taky upozornil vojensky policajt na to ze nesvitim.. byl jsem rad, rozsvitil jsem a pohoda..
jinak před mesicem jsem před Bilinou omylem předjel passat.. moje chyba, jsem kokot a nepoznam das auto, podle světel jsem to typnul na phaeton a na ten benga nemaj, tak jsem ho vzal.. nastesti byli kluci vevnitř vzorne ustrojení, takže na úrovni předního blatníku jsem postřehl vesty a provolal " a prostitutka" což zajisté odečetli z mého výrazu..no tak jsem je dopředjel, abych nebyl za sraba a postupně se vrátil na 100km/h.. před bilinou dodržel 70, v bilině 55 , měl jsem je na nárazníku celkem 5km .. pak mě předjeli a zamávali mi.. a tak by to mělo být.. podusit, neprudit, umravňovat..

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


28.5.17, 22:21
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
rejpal

Příspěvky: 18132
Příspěvek Re: policie strážnice
No nevím, mě už tou buzerací docela serou. U nás už docela běžně uzavřou celou komunikaci (čyřproudovku), svedou to do jednoho pruhu, každý je kontrolován a dýchá. A vůbec je nesere, že kvůli jejich buzeraci musíš čekat deset minut v koloně. Nebo takové to běžné zastavování vozidel na nebezpečných úsecích a riskování životů svých i posádky kontrolovaného vozidla. A když zajedu někam bokem tak mají ještě blbé kecy. Nebo když k nim zajedu jen pro radu a první co slyším "předložte doklady". Jako proč, když jsem nic neudělal? Nebo to "náústek si nechte" po dýchání, a co já s ním? Jim pokaždé říkám že mají vozit odpadkový koš. Celkové to namátkové kontrolování je hovadina, to už můžou rovnou kontrolovat každého chodce, to už tu za komoušů bylo. Je to jen obírání lidí o peníze, to nemá vůbec nic společného s bezpečností.

slovacek.milos píše:
jestliže fízl poruší dvojnásobně nějaké pravidla a chce mi něco vytknout tak je asi debil :roll:

To je bohužel v této republice standard a nikoho to nesere. Policisté běžně při měření rychlosti překračují rychlost s civilním vozidlem a posléze zapnou majáky za skly umístěné v rozporu s vyhláškou. Udělají dva přestupky a ostatní pak pokutují. A diví se že je lidi nesnáší. :roll:


29.5.17, 15:02
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10493
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek Re: policie strážnice
to je pravda.. nevadí mi když benga jedou bez majáků v bengaautě 110, jedu za nima a kalibruju si tachometr podle nich.. ale když tě pak za tuhle rychlost zastaví.. stejně tak páni passati, stejná posádka jak jsem zmiňoval výše.. rychlost 160km/h (podle mého tachometru Kia ceed) a stejně mi ujížděli.. žádné majákym nic..tady už jsem statečný nebyl a nejel hned za nima, ale pár set metrů od nich :-)

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


30.5.17, 19:03
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: policie strážnice
[quote="fatal"]No nevím, mě už tou buzerací docela serou. U nás už docela běžně uzavřou celou komunikaci (čyřproudovku), svedou to do jednoho pruhu, každý je kontrolován a dýchá. A vůbec je nesere, že kvůli jejich buzeraci musíš čekat deset minut v koloně. Nebo takové to běžné zastavování vozidel na nebezpečných úsecích a riskování životů svých i posádky kontrolovaného vozidla. A když zajedu někam bokem tak mají ještě blbé kecy. Nebo když k nim zajedu jen pro radu a první co slyším "předložte doklady". Jako proč, když jsem nic neudělal? Nebo to "náústek si nechte" po dýchání, a co já s ním? Jim pokaždé říkám že mají vozit odpadkový koš. Celkové to namátkové kontrolování je hovadina, to už můžou rovnou kontrolovat každého chodce, to už tu za komoušů bylo. Je to jen obírání lidí o peníze, to nemá vůbec nic společného s bezpečností.

ve strážnici je to běžná filcovačka

oba pruhy stop a hledá se problém v bezproblémovém provozu, fatal to mě nenapadlo stím naustkem, jak dodýchám tak jim ho vrátim nebo hodím na auto je to vaše a já to nechci

to je zas naseru :oops:


31.5.17, 21:20
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: policie strážnice
[quote="fatal"]No nevím, mě už tou buzerací docela serou. Je to jen obírání lidí o peníze, to nemá vůbec nic společného s bezpečností.


to není odírání lidí to je výslednost policistú,

každý fízl na moravě musí dokazovat jak pracuje jakou má výslednost. kolik má pokut, kolik zastavil a skontroloval lidí co ve službě dělá, a když kurv,a nic nedělá,

tak jaký má peníze

no kurv,a nižší, nižší, neplní plán

https://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q= ... bXKzZiij_g


31.5.17, 21:27
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz