Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 28.3.24, 11:12



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 91 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 Kontrola ujetých kilometrů 
Autor Zpráva

Příspěvky: 14649
Bydliště: Havířov
Příspěvek Re: Kontrola ujetých kilometrů
Tohle pořád nemyslím. Tak samozřejmě když někdo přijede na STK a má úplně volné prvky náprav, že to glajdá snad půl centimetrovou vůlí, motor niagárské vodopády oleje apod. tak to je něco jiného. Ale když tam někdo přijede, co jsem psal leštěnku, ale i po mechanické stránce OK, nápravy, motor, brzdy a prostě všechno na jedničku? Takoví by mohli mít nějaký bonus, že mohou přijet třeba až za tři roky, ne?

Třeba jsem byl kdysy s Fáčkem na STK, prošel jsem v pohodě. Přijel tam típe s felinou, starší červený typ. Už běh motoru nevypadal slibně, ale jak měl najet na linku, tak mu to ani nešlo nastartovat. Přes linku to nějak udělali, technik ho nastartoval takovým tím žlutým kufříkem. Dojel na konec linky a blbec to vypnul. S technikem jsme mu to pomohli vytlačit a venku jsem ho roztlačil. Nikde žádný kopeček, tak po rovině. Povedlo se. Říkám mu ať to nechá chvíli běžet, ať se mu dobije baterie. Nechal to běžet snad 3 minuty a chcípnul to. Šel do kanclu pro papíry.
Nejsmutnější na tom bylo to, že uvnitř feldy seděla mladá paní s mimčem.

Když chtěl odjet, i přes to všechno jsem se na něho vykašlal, abych ho znovu tlačil. Co s takovýma? K...t na entou no. Nejhorší že dostal známky.

_________________
Škoda Favorit r.v. 94 BMM, Solitaire, Motor-Excel tuning, LPG- Minulost
Golf IV 1,6 74kW Jazz Blue perleť
Golf VII, 1,4TSi 103kW, Night Blue


18.12.16, 17:41
Profil
Pspvek Reklama

   
Vývojář
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3834
Bydliště: Nová Paka, okres Jičín
Příspěvek Re: Kontrola ujetých kilometrů
Clovece,myslim si,ze vyjimky jsou nejvetsi mor nasich zakonu.S tim by se zase smelilo,navic jak psal Fatal,nikdy nevis,jak to auto bude vypadat za 2 roky,natoz potom po vice letech.

_________________
Renault Megane II combi 1.6 16V '05
Ex auta:
Renault Megane I Grandtour 1.4 16V '03
Peugeot 106 1.1 '02
Fáčko 136L '89 Bělouš
Š Felda 1.3 MPI Color line '99 Lentilka
Š Felda 1.3 MPI Combi '97
Fáčko 1.3 Lxi '93
Š 120 LS '78 Beruška


18.12.16, 18:06
Profil
rejpal

Příspěvky: 18132
Příspěvek Re: Kontrola ujetých kilometrů
Kluci z Paky píše:
Pokud by byli lidi soudni a odpovedni,tak proc nezrusit stk.Jenze v nasi republice...

No jo, jenže někde musíš začít. Nějak musíš otočit kormidlo směrem k větší odpovědnosti a rozumu, samo se to nezmění. Aktuálně je směr přesně naopak, což je špatně.
Kluci z Paky píše:
Vyhazovat za sporadickou je blbost.

Tak to samozřejmě. Polemizovat by se dalo i o trvalých závadách. Proč vyhazovat za trvalou závadu, která neovlivňuje emise a bezpečnost? Proč vyhazovat za chybu airbagu, když jediný kdo takovou chybu případně odsere je řidič a je to jeho risk?
Kluci z Paky píše:
Clovece,myslim si,ze vyjimky jsou nejvetsi mor nasich zakonu.

Naprosto. Na každou výjimku další dvě, každý půlrok zákonodárci vyserou další a další, no a nakonec zákon nikdo nepochopí a nikdo není schopen dodržet.


18.12.16, 21:12
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6800
Bydliště: Slezsko
Příspěvek Re: Kontrola ujetých kilometrů
varok píše:

Když chtěl odjet, i přes to všechno jsem se na něho vykašlal, abych ho znovu tlačil. Co s takovýma? K...t na entou no. Nejhorší že dostal známky.



pamatuji jedno takové auto na stk v 90.letech, vybitý akumulátor napsal technik jako závadu.
když mu na lince chcípnut motor, nahodil ho na válcích.
a pak se mu podařilo zlomit klíček ve spínačce :mrgreen:


19.12.16, 07:53
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11844
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Ach... starý dobrý Fatal. :D

Kluci z Paky píše:
S názorem Amerika-náš vzor nesouhlasím. Až by tě sejmul 12-ti letý parchant kvérem, tak by se ti hodnoty docela přesunuly....


Hele a kde v Americe jsi byl? Já to tam projezdil křížem krážem a lidi většinou na mě dělali výborný dojem. Zfetované bezďáky na Hollywood Blvd o půlnoci nepočítám. :D

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


19.12.16, 15:26
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Kontrola ujetých kilometrů
Kluci z Paky píše:
Miloši, v Americe si ani neuprdneš, aby o tom nikdo nevěděl. S názorem Amerika-náš vzor nesouhlasím že tou svojí plečkou nikoho nezabije.

Je mi jasné, že mi zase budeš argumentovat proti, ale tento názor mám a nebudu ho měnit.



1.prosímtě kolik lidí s plečkou způsobilo letos dopravní nehodu nebo někoho zabilo


2.kolik lidí s novými auty vybavené asr, abs, palubními počítači způsobilo dopravní nehodu něbo někoho i sami sebe zabili,


v prním případě do budou promile, pokud je najdeš bude to senzace, odjakživa mocní buzerovali malé,

a v druhím případě moderní vozy plní statistiky dopravnách nehod myslíš že tuto skotečnost způsobilý šroty https://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q= ... whqADMzBng

že by ty auta z tragických nehod na fotkách byly jen plečky?
http://www.policie.cz/fotogalerie/prosi ... 17217.aspx
http://www.policie.cz/fotogalerie/listo ... 87401.aspx


20.12.16, 18:19
Profil
Vývojář
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3834
Bydliště: Nová Paka, okres Jičín
Příspěvek Re: Kontrola ujetých kilometrů
Milosku,kdyz si koupis auto s abs,asr,airbagy-nemyslis,ze by to melo fungovat?Promile to asi nebudou....Hlavne,kdyz mas tak rad statistiku,jestli vis,kolik smradu jsi nadelal tim svym vyfritem.Ani se nedivim,ze je pro tebe Vika super znacka,kdyz mas takovyto nazor na bezpecnost.Jinak stk tady zavedla ODS,kterou mas,myslim,tak rad...

_________________
Renault Megane II combi 1.6 16V '05
Ex auta:
Renault Megane I Grandtour 1.4 16V '03
Peugeot 106 1.1 '02
Fáčko 136L '89 Bělouš
Š Felda 1.3 MPI Color line '99 Lentilka
Š Felda 1.3 MPI Combi '97
Fáčko 1.3 Lxi '93
Š 120 LS '78 Beruška


20.12.16, 23:07
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10210
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek Re: Kontrola ujetých kilometrů
Co? Jakej smrad z vyfritu? Radši jedu za autem co je ok a jede na vyfrit, než za rozhašenym TDCI co jede na ruskou ropu...
řešíte pičoviny, nikdo nechce jezdit plečkou, ani se zabit v autě co nebrzdí. Co je na silnici problém, ale nikdo s nim nic nedělá, je že sou všichni bezohledni, a na všecko serou. To se totiž blbě řeši od stolu a od kafé. Až me tim jednou někdo nasere a rupne mě cévka v mozku, tak budu táhat nohu, ale předtim se na novinkách dočtete, jak pirát berserkr na sračku rosekal deset snů českejch rodin ftdi a pochcal štyry matky z kočárkama a řval přitom něco o vynucování si přednosti... :sick:

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


20.12.16, 23:56
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Kontrola ujetých kilometrů
Kluci z Paky píše:
Milosku,kdyz si koupis auto s abs,asr,airbagy-nemyslis,ze by to melo fungovat?Promile to asi nebudou....Hlavne,kdyz mas tak rad statistiku,jestli vis,kolik smradu jsi nadelal tim svym vyfritem.Ani se nedivim,ze je pro tebe Vika super znacka,kdyz mas takovyto nazor na bezpecnost.Jinak stk tady zavedla ODS,kterou mas,myslim,tak rad...


abs arbagy asr at fungujou proti tomu nic nemám, vozidla stímto zařízením zaviní 99% dopravních nehod,
vozidla ve špatném technickém stavu která toto zařízení nemají možná to zbylé procento,

nevím kde jsi na to přišel že jezdím na vyfrit, na ten jsem nikdy nejel, jezdim na metylester, který koupíš třeba na unicornu, vyrábím si ho doma má podobné vlastnosti jak motorvá nafta, pravidelně procházím OK emisemi tak nevím o jakém smradu to mluvíš,

že je vika super značka jsem nikdy nenapsal :oops:


21.12.16, 08:02
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Kontrola ujetých kilometrů
Kluci z Paky píše:
.Jinak stk tady zavedla ODS,kterou mas,myslim,tak rad...



příteli stk tady zavedli komunisté, nejprve chodili fízlové a vojáci z dopravky pak koncem roku 87 se zaváděli STK, zřizovastelem byl třebas svazarm nebo dopravní podnik,


s ods mě nijak nespojuj do dnešního dne jsem nebyl žádné politické straně, ani kandidátem KSČ, na což jsem i patřičně hrdý a politika mě nezajímá, když vznikla ods stk byly v plném proudu už i třeba v hodoníně, :oops:


21.12.16, 09:13
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27197
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: Kontrola ujetých kilometrů
Kluci z Paky píše:
Milosku,kdyz si koupis auto s abs,asr,airbagy-nemyslis,ze by to melo fungovat?Promile to asi nebudou....Hlavne,kdyz mas tak rad statistiku,jestli vis,kolik smradu jsi nadelal tim svym vyfritem.

smrad ? to voní jak v restauraci :mrgreen:

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


21.12.16, 10:22
Profil ICQ
rejpal

Příspěvky: 18132
Příspěvek Re: Kontrola ujetých kilometrů
Kluci z Paky píše:
Milosku,kdyz si koupis auto s abs,asr,airbagy-nemyslis,ze by to melo fungovat?

A komu asi nefunkčními airbagy ublížíš?


21.12.16, 12:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Kontrola ujetých kilometrů
chudák hlinka je funční měl pohužel neměl sedačkový spinač, spinač na kontrolu pásů , výbuch pytle mu přivodil v nitřní zranění,


21.12.16, 13:55
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Kontrola ujetých kilometrů
[quote="CROWACK"]Co? Jakej smrad z vyfritu? Radši jedu za autem co je ok a jede na vyfrit, než za rozhašenym TDCI co jede na ruskou ropu...
řešíte pičoviny,

ropa je taky zajímavé slovo

složení nafty

50% kerosin s lihem

25% bliosajrat

1O% LTO

10% nafty

5% vody

složení se mění kdo co kde sežene bez DPH a spotřební daně, stačí udělat jednoduchý test,

za komunistů když někde vytekla nafta dělala ropné skvrny ve vodě

dnes si kup deci nafty a vylej ji do vody která má tak 3 stupně co se stane? :shock: na vodě plave husí sádlo :oops: ani david kaprfilt by nechápal


tak ono jezdit za ropákem to je někdy loterie :wink:


21.12.16, 16:21
Profil
Vývojář
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3834
Bydliště: Nová Paka, okres Jičín
Příspěvek Re: Kontrola ujetých kilometrů
Miloši, politika tě nikdy nezajímala, proto jsi kandidoval na kandidátce ODS. Ale to jen tak bokem, samozřejmě to není nic špatného, naopak.

Koukám, že je zde zastánců proti STK většina,OK, je to váš názor, neberu vám ho. Z mého pohledu nerušit, ale upravit některé nesmysly, které znepříjemňují život.

Až Vám zemře rodič na rakovinu plic (v 51 letech), když nikdy nekouřil a to ani pasivně, tak možná pochopíte, proč mě štvou vykuchané DPF filtry, palivo samohonka atd.

Nechtěl jsem se zde nikoho dotknout, ale rušení STK mi prostě nevoní...

_________________
Renault Megane II combi 1.6 16V '05
Ex auta:
Renault Megane I Grandtour 1.4 16V '03
Peugeot 106 1.1 '02
Fáčko 136L '89 Bělouš
Š Felda 1.3 MPI Color line '99 Lentilka
Š Felda 1.3 MPI Combi '97
Fáčko 1.3 Lxi '93
Š 120 LS '78 Beruška


21.12.16, 18:39
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 91 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz