| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Hloupej dotaz aneb legalizace auta https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=3316 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Serifus [ 23.1.07, 20:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Hloupej dotaz aneb legalizace auta |
Zdravím! Jde v ČR nějakým způsobem postavit vlastní auto a zlegalizovat ho? Udělat nějaký zkoušky a tak? |
|
| Autor: | Bukaj [ 23.1.07, 20:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Zaručeně jde, ale bude to asi jen pro milionáře, který mají ještě k tomu trpělivost a dost času... |
|
| Autor: | elegant [ 23.1.07, 20:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Mňa napadá len postaviť auto a na papieroch mu vymeniť karosériu s iným autom, ktoré je v zlom stave, ale má papiere v poriadku. |
|
| Autor: | deekay [ 23.1.07, 20:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
elegant píše: Mňa napadá len postaviť auto a na papieroch mu vymeniť karosériu s iným autom, ktoré je v zlom stave, ale má papiere v poriadku. ale to len v pripade ze neide o nejaku specialnu, valstnu koncepciu. mam pocit ze sa bude stavat nie obyc auto |
|
| Autor: | Martin [ 23.1.07, 20:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tady si můžeš koupit stavebnici auta: http://www.kaipan.cz/ |
|
| Autor: | Jarda S. [ 23.1.07, 21:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin píše: Tady si můžeš koupit stavebnici auta: http://www.kaipan.cz/ |
|
| Autor: | Serifus [ 23.1.07, 23:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin píše: Tady si můžeš koupit stavebnici auta: http://www.kaipan.cz/ |
|
| Autor: | Serifus [ 24.1.07, 00:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Bukaj píše: Zaručeně jde, ale bude to asi jen pro milionáře, který mají ještě k tomu trpělivost a dost času... To je fajn, že to jde. To je základní věc. Teď jen přijít na to, kolik za to |
|
| Autor: | patrik-hp [ 24.1.07, 00:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jj.Jde o to,kolik kdo má v kešeni.Ale asi to nebude málo ta homologace,schválení.A zdlouhavý lítání po zkušebnách a úřadech...Představuju si to asi jako navštívit 30krát doprvní inspektorát a čekat na pořadí |
|
| Autor: | euromen [ 24.1.07, 00:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jde to schválení začíná!!! u 60 tisic |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|