Škoda TechWeb
https://www.skoda-techweb.cz/forum/

POMOC BRNO !?
https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=3254
Stránka 1 z 1

Autor:  Tomm [ 19.1.07, 00:03 ]
Předmět příspěvku:  POMOC BRNO !?

zdravim vsechny, nenašel by se tady někdo ochotnej z BRNA nebo okoli (smerem na BRECLAV), u koho by se dalo rozebrat auto? Vydrazil jsem na aukru škodu 130 na dily, a vzhledem na to ze je bez papiru, ji na slovac pres hranice nedostanu, tak bych ji potreboval rozebrat a odvezt si jen dily ...
karoserii bych nechal, v šrote by za ni dotycny par kacek dostal, + pridam neco za ochotu, samozrejme to nechci zadarminko....
kdyby se nekdo nasel a mel by tu moznost mi pomoct, budu vdecnej, kontakt na me : t.takac@seznam.cz icq 210-926-918
Všechny příznivce zadohrabu škoda zdraví Tom, Košice :))

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/