Škoda TechWeb
https://www.skoda-techweb.cz/forum/

Samolepka Na plast pod SPZ ŠKODA techweb
https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=28388
Stránka 1 z 5

Autor:  Milan Koukal [ 24.12.11, 15:47 ]
Předmět příspěvku:  Samolepka Na plast pod SPZ ŠKODA techweb

Tak mě dnes asi z toho nic nedělání napadlo že by se mohla nechat udělat samolepka na plast pod značku něco jako tohle ale v techweb motivech.
http://koukal1.rajce.idnes.cz/podlozka_ ... ka_spz.jpg

Autor:  Carlos [ 24.12.11, 16:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: Samolepka Na past pod SPZ ŠKODA techweb

Myslím že cosi takového zkoušel kdysi vyrábět fatal. Resp. skončilo to snad jen u běžného papíru přilepeného izolačkou a k výrobě normálních samolepek nedošlo.

Autor:  Veteranista [ 24.12.11, 16:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Samolepka Na past pod SPZ ŠKODA techweb

Já si to možu dat jen na Espace, jinde podtácky nemám, to mě ani na takové auto neprodáte, což :D

Autor:  BORISROSSI [ 24.12.11, 16:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: Samolepka Na past pod SPZ ŠKODA techweb

Ja by som sa potešil takejto samolepke

Obrázek

návrh dať do reklamky, vytlačiť na spešl lepiaci papier, vie niekto z Vás čo to môže stáť?

Autor:  Milan Koukal [ 24.12.11, 16:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: Samolepka Na past pod SPZ ŠKODA techweb

Veteranista píše:
Já si to možu dat jen na Espace, jinde podtácky nemám, to mě ani na takové auto neprodáte, což :D

tak nalepit to můžeš kdekoliv třeba na čelo pod značku :D

Autor:  Milan Koukal [ 24.12.11, 16:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: Samolepka Na past pod SPZ ŠKODA techweb

Více návrhů vítáno zkusil bych zajistit tisk po novém roce návrhy prosím posílejte na koukal.milan@seznam.cz
dík.

Autor:  Veteranista [ 24.12.11, 16:45 ]
Předmět příspěvku:  Re: Samolepka Na past pod SPZ ŠKODA techweb

No fuj, lepit nálepku na lak, auta pro radost :sick: :D

Autor:  21lucas [ 24.12.11, 16:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: Samolepka Na past pod SPZ ŠKODA techweb

kamos resil tabulky pro Citroen a vyslo to na 60Kc podlozka, minimalni odber 50 sad

Autor:  Milan Koukal [ 24.12.11, 17:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: Samolepka Na past pod SPZ ŠKODA techweb

já nechci podložku chci jen samolepku kterou se přelepí původní námět co je na tom plastu

Autor:  21lucas [ 24.12.11, 17:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: Samolepka Na past pod SPZ ŠKODA techweb

no a neni lepsi radci celou tabulku?
tak zabehni do reklamky oni ti to na tiskarne vytisknou ale pocitej ze nejmene 50 kusu

kdyz se kamos ptal na tu tabulku tak ta nejlevnejsi co nasel umela jen graficky text samostatne do kazde tretiny graficky pres celou plochu nezvladali

Autor:  fatal [ 25.12.11, 02:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: Samolepka Na past pod SPZ ŠKODA techweb

Carlos píše:
Myslím že cosi takového zkoušel kdysi vyrábět fatal. Resp. skončilo to snad jen u běžného papíru přilepeného izolačkou a k výrobě normálních samolepek nedošlo.

Ano, jezdil jsem s tím asi půl roku, možná rok. Na TW k tomu byl tehdy obecně nesouhlas, takže nemělo smysl o nálepkách uvažovat.

Autor:  ferrari [ 25.12.11, 14:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: Samolepka Na past pod SPZ ŠKODA techweb

Tak s trochou kutilstva sa to dá vytlačiť na samolepiaci papier, prilepiť na držiak a prestreknúť bezfarebným lakom...možno to aj skúsim - všetky suroviny mám k dispozícii :-)

Autor:  venda [ 25.12.11, 20:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Samolepka Na past pod SPZ ŠKODA techweb

Samolepicí fólie pro laserové tiskárny. Prodává se v různých barvách, A4 asi za 40 Kč. Vlastní návrh a tisk už je to nejmenší. Po roce a půl venku je tisk sice lehce vybledlý, ale docela určitě by se dal stříknout nějakým ochranným lakem.

Autor:  Milan Koukal [ 25.12.11, 22:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: Samolepka Na past pod SPZ ŠKODA techweb

Chtělo by to tam napsat nějaké heslo

Autor:  BORISROSSI [ 26.12.11, 02:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: Samolepka Na plast pod SPZ ŠKODA techweb

čo tak niečo na tento spôsob?
Moje auto - môj hrad

Stránka 1 z 5 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/