| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| je nutne pouzit depozit na du, kde bylo auto registrovano? https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=26347 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | lykan [ 28.4.11, 13:24 ] |
| Předmět příspěvku: | je nutne pouzit depozit na du, kde bylo auto registrovano? |
zdravim, potrebuju na chvilku ulozit znacky do depozitu, ale vzhledem, k tomu, ze studuji/pracuji v jinem kraji, nez mam trvale bydliste a registraci vozidla, potreboval bych vyuzit sluzeb mistniho uradu. Lze to tak provest, nebo musim na svuj domovsky urad? |
|
| Autor: | Jad [ 4.5.11, 14:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: je nutne pouzit depozit na du, kde bylo auto registrovan |
Bohužel, ačkoliv je doba počítačových sítí a databází, fungování státního aparátu v těchto věcech zamrzlo na úrovni Rakousko-Uherska. Tedy je nutné všechny úkony provádět na úřadě příslušném místu trvalého bydliště majitele auta a nezbývá než nesmyslně cestovat domů na úřad (nebo někoho pověřit plnou mocí). |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|