| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| nádbka na odstřikovače FAB https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=25583 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | hardb [ 24.2.11, 20:30 ] |
| Předmět příspěvku: | nádbka na odstřikovače FAB |
zdravím, objevil sem pohromu, nějakým záhadným způsobem někne praskla/napraskla nádobka odstřikovače ve fábii, dá se k tomu nějak dostat aniž by se musel zdělávat nárazník nebo to jen nějak "ucpat" ? nebo se to musí vydělat a dát tam druhou nádobku ? díky za tipy |
|
| Autor: | Ondras83 [ 24.2.11, 20:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: nádbka na odstřikovače FAB |
sundej podběh a mrkni, ale myslim, ze stejne musi naraznik dolu...podivej se, jestli jen neni vypadla hadice z motorku nadobka se da zavarit, ale nova stoji myslim 5-6 stovek... |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 24.2.11, 20:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: nádbka na odstřikovače FAB |
nárazník se nesdělává jen kolo a plastové nadkolí, omrkni to ale nádobku raději nelep, problém se vrátí, je KO, kup novou http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/6 ... fabia.html za 220 korun |
|
| Autor: | hardb [ 24.2.11, 21:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: nádbka na odstřikovače FAB |
díky, zítra se na to podívám ... |
|
| Autor: | hardb [ 25.2.11, 11:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: nádbka na odstřikovače FAB |
zjistil jsem že je nádobka dobrá ale kape to od motorku a sice z toho kousku který rozděluje jestli de kapalina do předních nebo do zadních odstřikovaču, (takový bílí váleček který je napojený na motorek ) jen mi nejde do hlavy jak je to možné když by se tam nemělo dostat nic když motorek nejede nebo jestli má špatné těsnění někde nebo co ... ( http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1 ... tavia.html ) |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 25.2.11, 16:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: nádbka na odstřikovače FAB |
dej druhý motorek umí střelit i mrazem, |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|