| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| nezavislé topení https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=25514 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | gandalf77 [ 19.2.11, 10:33 ] |
| Předmět příspěvku: | nezavislé topení |
Ahojky všichni.Pořídil jsem si nezavisle topení thermo top C,a řeším problem s umístěním do meho vozu Skoda fabia I 1,9 TDI 74KW.Nemáte někdo zkušennosti kam ho nejlépe umístit? předem díky za odpovědi. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 19.2.11, 13:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: nezavislé topení |
si najdi v etce a přizpůsob se co nejvíc orginálu, já mám webasto ale pořád v regálu do montáže se mi nechce miloš |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 19.2.11, 13:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: nezavislé topení |
raději to řeš zde http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.p ... ht=webasto miloš |
|
| Autor: | gandalf77 [ 19.2.11, 15:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: nezavislé topení |
Díky za tip.Zkusím štěstí i tam.Do montáže se mi také moc nechce,ale stojí to za to. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|