Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 28.3.24, 16:14



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Středový panel Škoda Felicie! 
Autor Zpráva

Příspěvky: 2
Příspěvek 
Zdravím všechny borce Felicii,taky mam takove dilema mam si ho koupit nemam upotrebým ho???Tak jsme patral a hle povedlo se nasel jsem na prodej par typu tohoto panelu tak pokud je tu nejaky technik a poradi jestli to nejsou nake zmetky z Ciny tak bych si ho koupil ale radeji se predtim optam páč jistota je kulomet http://www.spoilercentrum.cz/eshop/tuni ... /strana-4/


27.9.08, 05:24
Profil
Pspvek Reklama

   
rejpal

Příspěvky: 18132
Příspěvek 
Jen taková připomínka z praxe, občas se stane, že je potřeba přelézt z místa řidiče na místě spolujezdce a tan panel to trochu znesnadňuje. :wink:


27.9.08, 09:07
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 15
Příspěvek 
Davidek Maser píše:
Zdravím všechny borce Felicii,taky mam takove dilema mam si ho koupit nemam upotrebým ho???Tak jsme patral a hle povedlo se nasel jsem na prodej par typu tohoto panelu tak pokud je tu nejaky technik a poradi jestli to nejsou nake zmetky z Ciny tak bych si ho koupil ale radeji se predtim optam páč jistota je kulomet http://www.spoilercentrum.cz/eshop/tuni ... /strana-4/


Zdravim,
já osobně středový panel ve felicii nema ale chystám se ho pořídit, určítě ho upotřebym. Ty na které jsi dal odkaz nejsou z mého pohledu moc dobré-už jeden jsem si koupil a jen problémy, chystám se koupit origoš. Toť můj názor.
Mykci.


27.9.08, 21:26
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 148
Bydliště: Česká Lípa
Příspěvek 
Mykci píše:
Davidek Maser píše:
Zdravím všechny borce Felicii,taky mam takove dilema mam si ho koupit nemam upotrebým ho???Tak jsme patral a hle povedlo se nasel jsem na prodej par typu tohoto panelu tak pokud je tu nejaky technik a poradi jestli to nejsou nake zmetky z Ciny tak bych si ho koupil ale radeji se predtim optam páč jistota je kulomet http://www.spoilercentrum.cz/eshop/tuni ... /strana-4/


Zdravim,
já osobně středový panel ve felicii nema ale chystám se ho pořídit, určítě ho upotřebym. Ty na které jsi dal odkaz nejsou z mého pohledu moc dobré-už jeden jsem si koupil a jen problémy, chystám se koupit origoš. Toť můj názor.
Mykci.


A kde a za kolik sezenes origos???

_________________
Felicia LX 1998 1,3MPi
Max. výkon [kW/min-1] 40 / 4500
Max. točivý moment [Nm/min-1] 95 / 2500


28.9.08, 19:48
Profil ICQ

Příspěvky: 2
Příspěvek 
Ahoj,tak risknul jsem to a jeden jsem si obednal me se zdaji byt celkem kvalitni vyrobcem je Mlada Boleslav a tudis aj originalni tak verim tomu ze bude na slusne urovni a zadnej zmetek napisu hned jak prijde jestli stoji za to pa


29.9.08, 15:52
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 148
Bydliště: Česká Lípa
Příspěvek 
Davidek Maser píše:
Ahoj,tak risknul jsem to a jeden jsem si obednal me se zdaji byt celkem kvalitni vyrobcem je Mlada Boleslav a tudis aj originalni tak verim tomu ze bude na slusne urovni a zadnej zmetek napisu hned jak prijde jestli stoji za to pa


Tak co?Pasuje?Máš i fotky?

_________________
Felicia LX 1998 1,3MPi
Max. výkon [kW/min-1] 40 / 4500
Max. točivý moment [Nm/min-1] 95 / 2500


2.1.09, 10:33
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 148
Bydliště: Česká Lípa
Příspěvek 
Jak to vypadá?

_________________
Felicia LX 1998 1,3MPi
Max. výkon [kW/min-1] 40 / 4500
Max. točivý moment [Nm/min-1] 95 / 2500


13.1.09, 14:03
Profil ICQ

Příspěvky: 199
Bydliště: ZA
Příspěvek 
zdravim
ako sa pripevnuje manzeta na radiacu(original stredovy panel na FA)? lebo mne sa stale odtial dava dole ked radim
dik

_________________
Škoda Favorit 136L 46 kW r.v. 1989, Green


23.3.09, 12:29
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
Vala píše:
zdravim
ako sa pripevnuje manzeta na radiacu(original stredovy panel na FA)? lebo mne sa stale odtial dava dole ked radim
dik


nerozumiem čo chceš, manžeta sa nasadí na dieru v paneli a tyčku a nemá prečo vypadávať.... jedine že máš v riadení tak veľké vôle že to vytlačí von...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


23.3.09, 16:26
Profil

Příspěvky: 25
Příspěvek Re:
Vala píše:
zdravim
ako sa pripevnuje manzeta na radiacu(original stredovy panel na FA)? lebo mne sa stale odtial dava dole ked radim
dik


Rad by som otvoril tento starsi dotaz. Mam podobny problem rsp ja ani nemam kde tu manzetu uchytit.

Po namontovani stredoveho panelu som zistil, ze asi nie je kopletny a chyba mi zrejme ramik manzety radičky. Totiz povodny plast okolo radicky ma ramik resp taky vystupok a tam sa pekne manzeta zachyti. Lenze tento panel je proste rovny, su tam dake zarezy, ktore naznacuju, ze tam ma daco este ist(zrejme ramik). Stary typ panelu, co ide aj do fačka tento problem nema, ten tam ma bud plastovy vystupok alebo taky akoby gumenny vystupok(viz.foto) https://s13.postimg.org/psnq4pfc7/7231424_prodam_stredovy_panel_felicia_favorit_ra.jpg.
Pri inzeratoch s novym panelom na fotkach ziadny ramik nieje alebo sa da kupit panel, kde je na tej foto aj manzeta ale nasadena, cize opat nie je vidiet to uchytenie. Tak isto pri googleni interieru feldy clovek casto vidi, ze si ludia kupuju aj napodobeniny panelov a tie taktiez ziadny ramik na manzetu nemaju(viz. foto)https://s12.postimg.org/8a42op87h/panel.png
Cize co potrebujem? Potrebujem foto toho ramika, lebo neviem ani ako vyzera. Zohnat sa neda-teda naslo mi maximalne na octaviu samizda ale najst sa mi to nikde nepodarilo. Alebo aby mi niekto napisal ako to svojpomocne vyriesil(mna napadlo zopar veci) lebo muselo to riesit hafo ludi, minimalne ti, co kupovali napodobeniny panelu. Takze dufam, ze niekto poradi co stym.

Vopred Dik za kazdu pomoc.


20.10.16, 13:05
Profil
Ignorant pravidel

Příspěvky: 9399
Bydliště: Kolín
Příspěvek Re: Středový panel Škoda Felicie!
na stary model je ramecek se zoubkama
nahradit by sel bud drevenym rameckem prisroubovanym do panelu
lepidlo cokoliv

_________________
otec: Fobia Sedan HTP :P
m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže


20.10.16, 17:26
Profil

Příspěvky: 25
Příspěvek Re: Středový panel Škoda Felicie!
no ale ono je to praveze novy model :D stary je "kazetak" a ja mam novy s uloznym boxom -> Obrázek

vlastne mam zas najhorsiu situaciu, lebo ked sa tak pozeram aj foto v predoslom prispevku napodobeniny origo panelov maju aspon plastovy vystupok smerom dovnutra-cize tam je to relativne lahke vyrobit nejaky plech drevo a podobne a uchytit o to. kdezto pri tomto origo panely ten nema nic hore ani vo vnutri- a dokonca ani nie je rovny su tam take zubky blbe ako je vidiet na foto co som ted prilozil. Takze stale plati ze ak vie niekto poradit, ako to co najsikovnejsie vyriesit a hlavne tak, aby som panel neposkodil, budem vdacny.

EDIT. uz som nasiel cislo toho ramika a vsade je to nedostupne,napisal som este par meilov, uvidim aka pride odpoved, jeden predajca mi povedal ze si tam ludia z ohybneho dratu robia svojpomocne lichobeznik, lebo ze ten ramik sa uz davno nevyraba.


20.10.16, 18:17
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz