Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 09:02



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Zlte svetla 
Autor Zpráva
Junior TW team

Registrován: 27.12.07, 21:50
Příspěvky: 2246
Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
Příspěvek Zlte svetla
Zdarec borci , mam takuto otazku sused ma doma kompket nowe okruhle hmlowky (2 ks ) a este aj tie so zltym sklom a tiez okruhle (tak na zlto swietia ) , mozem ich namontit bez toho aby som sa bal o TP ?

_________________
1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane
2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami
3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce
4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec


14.2.08, 23:12
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
pokud maj homologaci a umístíš je na správný místo tak bych se toho nebál 8)

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


14.2.08, 23:14
Profil ICQ
Junior TW team

Registrován: 27.12.07, 21:50
Příspěvky: 2246
Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
Příspěvek 
Sadra17 píše:
pokud maj homologaci a umístíš je na správný místo tak bych se toho nebál 8)

To ako zistim ci maju tu homo...blbost ? a kam by som ich mal alebo nemal umistit ?

_________________
1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane
2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami
3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce
4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec


14.2.08, 23:18
Profil ICQ
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Mlhovky jako jedina svetla muzou byt zluta :)

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


14.2.08, 23:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Junior TW team

Registrován: 27.12.07, 21:50
Příspěvky: 2246
Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
Příspěvek 
Matthes píše:
Mlhovky jako jedina svetla muzou byt zluta :)

Wed prave to ... mal by som 2 cire a 2 zlte . Wadilo by to ?

_________________
1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane
2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami
3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce
4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec


14.2.08, 23:29
Profil ICQ
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek 
to by vadilo, 2+2 > 2 (dohromady bys měl 4 mlhovky můžeš mít jen 2)


14.2.08, 23:43
Profil ICQ
Junior TW team

Registrován: 27.12.07, 21:50
Příspěvky: 2246
Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
Příspěvek 
Vít píše:
to by vadilo, 2+2 > 2 (dohromady bys měl 4 mlhovky můžeš mít jen 2)

A nemozu to byt dalkace ? ako to zistim ? ( su to take lampicky z dob cssr :? )

_________________
1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane
2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami
3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce
4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec


14.2.08, 23:52
Profil ICQ
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek 
chlape to musíš vědět ty, já vím houby co máš... 2 mlhovky a 2 dálkový přidat můžeš, to by zákonu nevadilo (snad je slovenský předpis stejný jako náš), můžeš i víc, ale to už vadit zákonu bude.


14.2.08, 23:55
Profil ICQ
Junior TW team

Registrován: 27.12.07, 21:50
Příspěvky: 2246
Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
Příspěvek 
Vít píše:
chlape to musíš vědět ty, já vím houby co máš... 2 mlhovky a 2 dálkový přidat můžeš, to by zákonu nevadilo (snad je slovenský předpis stejný jako náš), můžeš i víc, ale to už vadit zákonu bude.
Ale ani ja nevim ci su to dalkace alebo mlhy :? neviem ako to zistit :oops:

_________________
1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane
2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami
3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce
4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec


15.2.08, 00:04
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 26.8.06, 07:55
Příspěvky: 1954
Bydliště: Bratislava
Příspěvek 
http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=63

_________________
R.I.P. Škoda 120L, r.v. 1979; eMko so srdcom užovky (motor a napravy) R.I.P.
BMW e39 530i r.v. 2000
Just because I'm paranoid doesn't mean they aren't out to get me!
viewtopic.php?t=18421


15.2.08, 00:08
Profil
Junior TW team

Registrován: 27.12.07, 21:50
Příspěvky: 2246
Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
Příspěvek 
elegant píše:
http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=63

ja som vedel ze ma dakto sem odkaze..... ale neviem...toto som kukal uz wiac krat ...asi bude najrozumnejsie pofotit ich a vy mi uz poradite

_________________
1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane
2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami
3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce
4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec


15.2.08, 00:24
Profil ICQ
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek 
Vem baterku a světlomety v noci ven a vyzkoušej jak a kam to svítí. Rozdíl mezi dálkovými a mlhovkami bys snad mohl poznat.


15.2.08, 02:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Tedy kulaté žluté mlhovky jsou až moc retro, nemyslíš :?: :wink: Podle mě na 742 nevhodné...

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


15.2.08, 13:43
Profil
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek 
Šemik píše:
Tedy kulaté žluté mlhovky jsou až moc retro, nemyslíš :?: :wink: Podle mě na 742 nevhodné...


No, na užovce by mohly vypadat pěkně.


15.2.08, 14:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Junior TW team

Registrován: 27.12.07, 21:50
Příspěvky: 2246
Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
Příspěvek 
Šemik píše:
Tedy kulaté žluté mlhovky jsou až moc retro, nemyslíš :?: :wink: Podle mě na 742 nevhodné...

asi ano :( ale mal som aj hranate ale die som pri buracke rozbil ..... :cry: okruhle .... neviem ako dy to vyzeralo ( teda uz som widel par skodowic s okruhlymi ale neviem si ich nak predstavit na mojej ) Druha otazka : nema niekto paraboly na hranate hmlowky ( tie weeeelke ) a nechce niekto tie okruhle ?

_________________
1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane
2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami
3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce
4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec


15.2.08, 18:22
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.018s | 10 Queries | GZIP : Off ]