Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 28.3.24, 19:05



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Felda 1.3 MPi 99 - mlhovky 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 66
Příspěvek 
cyz píše:
Měl jsi udělat fotodokumentaci, mě to teď možná čeká na kámošově feldě '99 tak to klidně nafotím a popíšu jestli bude čas.


Na tom nieje nic zlozite. Je to jednoduche jak facka, no najviac sa budes srat s tahanim kablov z vnutra k svetlam


8.2.08, 13:58
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 22
Příspěvek predne hmlovky skoda felicia 1.3 mpi 50kw 1997 rok
nazdar, chcem sa Vas spytat, chcel by som dat predne hmlovky, mam feliciu 1997 rok 1,3mpi 50kw , dnes som mal rozobratu palubovku, mam tam vypinac iba na zadnu hmlovku a vystrazny trojuholnik, mam Pick up, takze nemam vyhrievane zadne sklo.

Mam tam pripravu jeden steker , je zelenej farby, ten neni nikde zapojeny, moze to byt steker na hmlovky, alebo je to skor na to vyhrievanie zadneho skla ktore pick up nemaju??? Vpredu som dako nenasiel volny steker, v oblasti presneho naraznika myslim,,, dik

_________________
skype nick : Denisko9999


1.10.10, 12:10
Profil

Příspěvky: 1486
Bydliště: Karlovarsko
Příspěvek 
já to dělal do feldy a na první pohled to vypadalo že je to bez přípravy leč sem jí pak našel
v motoru byl štekr na spodní části podběhu chycen umělohmotnou páskou ke svazku kabelů
v autě sem ho našel pod palubkou též chycen ke svazku kabelů barvu si nepamatuju
stačilo mi dát do pojistkovky relé a nacvaknout origo vypinač a chodilo to 8)


1.10.10, 15:13
Profil

Příspěvky: 22
Příspěvek 
no len pisal mi tu niekto, ze by mali byt sede ten konetktor na hmlovky, takze zeleny asi bude na vyhrivanie zadneho skla, aj ked, skoda ze te nieje niekde foto aby som sa ujisitil

_________________
skype nick : Denisko9999


1.10.10, 17:06
Profil

Příspěvky: 22
Příspěvek predne hmlovky skoda felicia 1.3 mpi 50kw 1997 rok
inak, kde presne byl ten skere umotora??? pod pravym podbehom ? trosku mi pribliz to miesto ,, dik

_________________
skype nick : Denisko9999


1.10.10, 17:11
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27197
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
na vypínačích je barevný značení :wink:

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


1.10.10, 17:15
Profil ICQ

Příspěvky: 22
Příspěvek 
viem ze by mal vypinac sediet farbou so stekrom, ale nemam ani vypinac zatial, tak to neviem porovnat, tak ak nieto mate moznost, sedy alebo zeleny je na hmlovky?

_________________
skype nick : Denisko9999


1.10.10, 17:23
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27197
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
pokud bys měl přípravu tak bys měl 4 konektory modrej, žlutej, zelenej a šedej, aspoň tak je to u normální feldy pochybuju že by pro pikap tvořili spešl kabeláž

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


1.10.10, 17:25
Profil ICQ

Příspěvky: 1486
Bydliště: Karlovarsko
Příspěvek 
koukni do motoru a na pravym i levym podběhu je kabelovej svazek a já to našel chycený na tom svazku ve směru dolů pod hlavni světlomety
ze začátku mi vůbec nenapadlo že by to mohli bejt oni byly poměrně daleko od mista mlhovek dal sem vypinač relé a do konektoru žárovku abych se ujistil že je to ten správnej konektor. pak sem dal mlhovky a natahl delší dráty 8)


1.10.10, 17:31
Profil

Příspěvky: 22
Příspěvek 
no ja mam, zlty, modry , a zeleny , ten je volny, ale predpokladam ze by to asi malo patrit vyhrievaniu zadneho okna, kedze asi tuto funkciu mala kazda felicia, okrem pickup, tam je preto volny, ten sedy mi tam chyba :( skoda, chcel som troska lepsi svetlo hlavne u horsej viditelnosti, bo to svieti dost malo, a dorabat to bez pripravy, je asi dost prace :cry:

_________________
skype nick : Denisko9999


1.10.10, 17:41
Profil

Příspěvky: 1486
Bydliště: Karlovarsko
Příspěvek 
skus to prohlídnout pod palubkou já ho měl chycen na pravý straně a taky to nevipadalo že to bude k mlhovkám mam pocit že měl šedou barvu jinak zapojení bez přípravy neni velkej problém
viewtopic.php?f=30&t=7120&p=361799&hilit=mlhovek#p96636
viewtopic.php?f=30&t=18330&p=302756&hilit=mlhovek#p302732
viewtopic.php?f=30&t=2693&p=275668&hilit=mlhovek#p34074
http://www.feliciaklub.cz/forum/viewtop ... =30&t=7120


1.10.10, 18:18
Profil
Ignorant pravidel

Příspěvky: 9399
Bydliště: Kolín
Příspěvek 
takze podle toho posledniho odkazu jde vydet ze auta bez pripravy na mlhovky maji modry ,zluty a zeleny konektor takze chybi sedy ktery je na predni mlhovky

takze auto Pick-Up muze mit vyhrivane zadni okno :lol:

_________________
otec: Fobia Sedan HTP :P
m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže


1.10.10, 18:30
Profil

Příspěvky: 22
Příspěvek 
asi to bude tak, sedy tam nemam, teda skusim este pozriet raz, lebo som to az tak nepozeral, len som vide zeleny nezapojeny, skusim pozriet ci tam nie je este padnuty daky sedy, aj ked , sanca je tak 1 percento , inak vysledok svietenia je aky? svietia dobre tie hmlovky ci to ani za moc nestoji?

_________________
skype nick : Denisko9999


1.10.10, 18:44
Profil

Příspěvky: 22
Příspěvek 
inak, skladam klobouk pred tym autom, kazdy rok najazdim 40 000 km, auto beha 7 dni do tyzdna a kazdy den aj 200 km , uz ho mam asi 3 roky, a ani raz ma nenechalo, naozaj auto je spolahlive , moc podarene auto, nebyt korozie ktora vznika okolo zadnych tlmicov, auto bych si nechal snad na stalo

_________________
skype nick : Denisko9999


1.10.10, 18:45
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 145
Bydliště: Praha 1
Příspěvek 
denoo píše:
asi to bude tak, sedy tam nemam, teda skusim este pozriet raz, lebo som to az tak nepozeral, len som vide zeleny nezapojeny, skusim pozriet ci tam nie je este padnuty daky sedy, aj ked , sanca je tak 1 percento , inak vysledok svietenia je aky? svietia dobre tie hmlovky ci to ani za moc nestoji?

svitej libove pokud nemas praskly sklo jako ja a nemas slepou parabolu :cry: :D

_________________
Felinka 1,3 MPi r.v.1996 GLXi 72kW
S požehnáním Mr.Cimbu


2.10.10, 09:44
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz