| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| přední blinkry Felicia https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=8420 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | cyz [ 11.1.08, 10:04 ] |
| Předmět příspěvku: | přední blinkry Felicia |
Tak další felda - tentokrát výměna krytek předních blinkrů. Prý se to tam musí jaksi lepit...jak to je? |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 11.1.08, 15:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: přední blinkry Felicia |
cyz píše: Tak další felda - tentokrát výměna krytek předních blinkrů. Prý se to tam musí jaksi lepit...jak to je? a kde tam jsou krytky je přední a boční blikač, ten přední se nasune do svtla a boční nacvakne na dva háčky do blatníku miloš |
|
| Autor: | Kristensen [ 11.1.08, 18:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pokud myslíš ty u světel tak tam je sklíčko jednoznačně nalepený a kde jsi čoveče sehnal samotný sklíčka???? |
|
| Autor: | cyz [ 11.1.08, 18:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Takže nasunout a zalepit? Čím se to má lepit? No já jsem to nesháněl, sehnal si to majitel, dá se to u nás koupit. |
|
| Autor: | Ondras83 [ 11.1.08, 19:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
cyz píše: Takže nasunout a zalepit? Čím se to má lepit? No já jsem to nesháněl, sehnal si to majitel, dá se to u nás koupit. nic jen zasunout.... |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 11.1.08, 21:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
cyz píše: Takže nasunout a zalepit? Čím se to má lepit? No já jsem to nesháněl, sehnal si to majitel, dá se to u nás koupit. ni nelep, tam jsou dvě vodítka horní spodní do nich do zasuneš a taková západka která na konci zacakne a drží, pak ji zas musíš odjistit a blikač vytáhneš, no pokud je to po havárce jde to jinak ojedeš šmirglem přilepíš silikonem a zajistíč páskou na 24 hodin, na výměnu žárovky potřebuješ pak nůž miloš |
|
| Autor: | Feliciemann [ 12.1.08, 09:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Záleží, jestli myslí celý blikač nebo jen sklo blikače ( dá se také samostatně koupit ). Sklo blikače přilep nějakým kvalitním lepidlem, já vše lepím konstrukčním lepidlem od Soudalu, mají bílý, čirý a černý je v kartuši do vytlačovací pistole a stojí kolem 200,-Kč. Pokud myslíš celý blikač, tak ten se zasunuje do vodítek na světle až zacvakne západka. |
|
| Autor: | cyz [ 12.1.08, 14:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Měnit budu jenom sklíčko, rozmlátili mu to vyhulenci. |
|
| Autor: | Kristensen [ 12.1.08, 14:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no tak nalepit místo původního a pak celej blinkr zacvaknout zpět do světla |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|