Škoda TechWeb
https://www.skoda-techweb.cz/forum/

přední blinkry Felicia
https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=8420
Stránka 1 z 1

Autor:  cyz [ 11.1.08, 10:04 ]
Předmět příspěvku:  přední blinkry Felicia

Tak další felda - tentokrát výměna krytek předních blinkrů. Prý se to tam musí jaksi lepit...jak to je?

Autor:  slovacek.milos [ 11.1.08, 15:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: přední blinkry Felicia

cyz píše:
Tak další felda - tentokrát výměna krytek předních blinkrů. Prý se to tam musí jaksi lepit...jak to je?


a kde tam jsou krytky je přední a boční blikač, ten přední se nasune do svtla a boční nacvakne na dva háčky do blatníku miloš

Autor:  Kristensen [ 11.1.08, 18:07 ]
Předmět příspěvku: 

Pokud myslíš ty u světel tak tam je sklíčko jednoznačně nalepený a kde jsi čoveče sehnal samotný sklíčka????

Autor:  cyz [ 11.1.08, 18:29 ]
Předmět příspěvku: 

Takže nasunout a zalepit? Čím se to má lepit? No já jsem to nesháněl, sehnal si to majitel, dá se to u nás koupit.

Autor:  Ondras83 [ 11.1.08, 19:10 ]
Předmět příspěvku: 

cyz píše:
Takže nasunout a zalepit? Čím se to má lepit? No já jsem to nesháněl, sehnal si to majitel, dá se to u nás koupit.

nic jen zasunout....

Autor:  slovacek.milos [ 11.1.08, 21:22 ]
Předmět příspěvku: 

cyz píše:
Takže nasunout a zalepit? Čím se to má lepit? No já jsem to nesháněl, sehnal si to majitel, dá se to u nás koupit.


ni nelep, tam jsou dvě vodítka horní spodní do nich do zasuneš a taková západka která na konci zacakne a drží, pak ji zas musíš odjistit a blikač vytáhneš, no pokud je to po havárce jde to jinak ojedeš šmirglem přilepíš silikonem a zajistíč páskou na 24 hodin, na výměnu žárovky potřebuješ pak nůž miloš

Autor:  Feliciemann [ 12.1.08, 09:05 ]
Předmět příspěvku: 

Záleží, jestli myslí celý blikač nebo jen sklo blikače ( dá se také samostatně koupit ).
Sklo blikače přilep nějakým kvalitním lepidlem, já vše lepím konstrukčním lepidlem od Soudalu, mají bílý, čirý a černý je v kartuši do vytlačovací pistole a stojí kolem 200,-Kč.
Pokud myslíš celý blikač, tak ten se zasunuje do vodítek na světle až zacvakne západka.

Autor:  cyz [ 12.1.08, 14:28 ]
Předmět příspěvku: 

Měnit budu jenom sklíčko, rozmlátili mu to vyhulenci.

Autor:  Kristensen [ 12.1.08, 14:42 ]
Předmět příspěvku: 

no tak nalepit místo původního a pak celej blinkr zacvaknout zpět do světla

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/