Škoda TechWeb
https://www.skoda-techweb.cz/forum/

porucha světla
https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=13432
Stránka 1 z 1

Autor:  TunerX [ 10.10.08, 12:35 ]
Předmět příspěvku:  porucha světla

Zdravím potřeboval bych poradit na mym fávu r.v.89 mi svítí levý světlo normálně a pravý asi o polovinu míň mám tam nový žárovky tak čím to může být?

Autor:  michalkatka [ 10.10.08, 12:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: porucha světla

TunerX píše:
Zdravím potřeboval bych poradit na mym fávu r.v.89 mi svítí levý světlo normálně a pravý asi o polovinu míň mám tam nový žárovky tak čím to může být?


skús prečistiť kontakty na poistkách, relátku, prečieti aj konektory čo idú do poistkovky a ak to nepomôže preletuj celú poistkovku...

reflexnú vrstvu na parabole máš dobrú :?:

Autor:  Šemik [ 10.10.08, 13:00 ]
Předmět příspěvku: 

A kostru vůči karoserii nezapomeň očistit :)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/