Drak píše:
Nevím co myslíš skleněné nebo plastové, bavíme se tu o sklu na hlavním světlometu. Měnil sem jich už desítky a to jak na osobákách, tak na náklaďácích, plochy skel různý, je to celkem běžný a všechno má společnýho pachatele, aktivního motoristu, kterej si během jakékoliv přestávky delší 10 minut umývá v chladným počasí rožlý světla studenou vodou.
Jasny sklo na hlavnim svetlometu (napr. favorit, felicie, skodovka...) nebo plastovy - fabie, laguna, fokus...