Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 12:13



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 H4 ktore su lepsie 
Autor Zpráva

Registrován: 27.11.07, 17:12
Příspěvky: 104
Příspěvek Osram
Šemik píše:
Tedy, škodovka svítí nádherně už v sérii :shock: Máš světla přes relé? Jak dálkové tak potkávací? Pokud ne, mohou být značné úbytky na kontaktech spínačů.

Jaké napětí máš v síti? Máš alespoň něco přes 14V?

Jinak dobré žárovky jsou třeba OSRAM SILVERSTAR

A samozřejmě kostry, patice a tak..


JJ osram máme jako originální díl v Helleru a je to velice spolehlivéééé (hlavně nekupovat v kauflandu a spol...)


27.11.07, 17:41
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.06, 11:46
Příspěvky: 352
Příspěvek Re: Osram
mechanik.peta píše:
Šemik píše:
Tedy, škodovka svítí nádherně už v sérii :shock: Máš světla přes relé? Jak dálkové tak potkávací? Pokud ne, mohou být značné úbytky na kontaktech spínačů.

Jaké napětí máš v síti? Máš alespoň něco přes 14V?

Jinak dobré žárovky jsou třeba OSRAM SILVERSTAR

A samozřejmě kostry, patice a tak..


JJ osram máme jako originální díl v Helleru a je to velice spolehlivéééé (hlavně nekupovat v kauflandu a spol...)


Není rozdíl, když žárovku koupíš někde v autodoplňcích a nebo v nějakém hypermarketu v blistru, ale jde o to, že v těch velkoobchodech se k tomu zboží chovaj někdy moc tvrdě a otřesy nejsou po pravé pro tento sortiment.


27.11.07, 20:57
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.06, 11:46
Příspěvky: 352
Příspěvek 
Nepér píše:
Tak to jdu do krámu...


Ještě sem je ale nikde neviděl, snad na ně brzo narazim.


27.11.07, 20:59
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 2.2.06, 23:27
Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Už je mám v autě, svítí to trochu víc, než původní. Asi jsem měl vzít ty +60%, ty měli taky.
Cena za kus 98,- Tungsram Megalight +30%
a asi 120,- za tu +60%.
Uvidíme, jak to bude vypadat v provozu.

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


27.11.07, 21:12
Profil ICQ

Registrován: 25.2.07, 23:31
Příspěvky: 61
Příspěvek 
fux.dggn píše:
Jo a překvapila mě ta žárovka, co se umístila na třetím místě, protože je to žárovka, kterou můžeme vidět například v hypermárketech a obcházíme jí obloukem a ono tohle? Člověk by řekl, že to bude šmejd, ale je vidět že se pleteme.


To asi překvapilo víc lidí,ale je to firma patřící koncernu General Eletric a dodává i do prvovýroby Hella a Bosch.


8.12.07, 17:50
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.021s | 10 Queries | GZIP : Off ]