Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 28.3.24, 17:47



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 teče olej z převodovky felicia 
Autor Zpráva

Příspěvky: 80
Bydliště: Brno
Příspěvek teče olej z převodovky felicia
Zdravím pánové, prosím o radu. U felicie mi teče olej z diferenciálu kolem homokloubů. Samotné homoklouby už taky nejsou v dobré kondici. Zajímalo by mě, jestli je tekoucí olej jen dílem špatného gufera nebo to můžou způsobovat i ty vyklechtaný klouby?
Když budu to gufero měnit, jedná se o tento díl? https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/ ... 11337.html
Co se týče těch kloubů, přemýšlím, jestli má význam je měnit s ohledem na to, že feldu plánuji už jen tak na 2 až 4 roky. Díval jsem se, že se dá sehnat už snad jen čínský nebo Meyle, jak je to ale s kvalitou nemám tušení. V Čínu nevěřím vůbec a Meyle neznám, ale prý je to už převlečená Čína. Jaký je váš názor na kvalitu těchto výrobků?
Díky za odpověď

_________________
Škoda Felicia combi, r.v. 1996 MPI


21.9.18, 08:02
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10210
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek Re: teče olej z převodovky felicia
Klouby ti únik oleje nezpůsobí, vyhoď kloub, vyměň gufero, to samý pak na druhé straně (nevyndávat zaráz, mohl by se rozsypat diff). Vyklechtaný vnitřní klouby, záleží jak moc... jestli ti to při záběru netřepe autem, tak bych je maximálně rozdělal, vymyl a dal nový mazivo + manžety... Bacha ať se ti při tom nerozsypou a nemusíš pak skládat dohromady ty jehly, to je pakárna :mrgreen:

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


21.9.18, 20:13
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz