| Škoda TechWeb https://www.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| chrčeni https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=16162 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | BigTom [ 17.3.09, 20:24 ] |
| Předmět příspěvku: | chrčeni |
při volnobehu je to v poho ale jak se rozjedu slyšim jako by chrčeni muže to byt malo oleje??nezadřese převodovka když je ho tam malo??, |
|
| Autor: | ondra120 [ 17.3.09, 20:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: chrčeni |
BigTom píše: při volnobehu je to v poho ale jak se rozjedu slyšim jako by chrčeni muže to byt malo oleje??nezadřese převodovka když je ho tam malo??, -může -může se zadřít -nemáš třeba jenom kamínek za štítem přední brzdy, taky to někdy chrčí |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|