Škoda TechWeb
https://www.skoda-techweb.cz/forum/

chrčeni
https://www.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=16162
Stránka 1 z 1

Autor:  BigTom [ 17.3.09, 20:24 ]
Předmět příspěvku:  chrčeni

při volnobehu je to v poho ale jak se rozjedu slyšim jako by chrčeni muže to byt malo oleje??nezadřese převodovka když je ho tam malo??,

Autor:  ondra120 [ 17.3.09, 20:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: chrčeni

BigTom píše:
při volnobehu je to v poho ale jak se rozjedu slyšim jako by chrčeni muže to byt malo oleje??nezadřese převodovka když je ho tam malo??,


-může
-může se zadřít
-nemáš třeba jenom kamínek za štítem přední brzdy, taky to někdy chrčí :wink:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/