Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 28.3.24, 11:36



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 letní gumy na favorita 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10210
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek Re: letní gumy na favorita
Cokoliv co má v názvu rain, water, wet atd z principu odmítám, protože to sou gumy s drážkama jako kráva a pak jsou zase naprd na suchu...výjimka je snad jen nokian, ale ty zase mizí před očima...

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


9.3.13, 13:08
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 947
Příspěvek Re: letní gumy na favorita
já ty gumy mám odzkoušeny a s lepšíma než ty Uniroyal sem fak nejel a to už jsem něco odzkoušel je fakt že se trochen víc sjíždí ale za ten komfort to stojí jo a Brillantis 2 je o poznání lepší pneu než jeho předchůdce docela dobře drží a neubývá řekl bych za málo peněz hodně muziky

to jsou vlastní zkušenosti :!:

_________________
Škoda 105GL r.v. 1981( nabouráno jedním magorem chystá se náhrada)
Škoda 136GL r.v.1989 Oranžák, po částečné rekonstrukci
Škoda forman PLUS r.v.1994 135B
Škoda Fabia 1.4MPI r.v. 2001
Ford Transit 2.2 TDCI r.v. 2008


9.3.13, 20:12
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1095
Bydliště: volyně
Příspěvek Re: letní gumy na favorita
mezi brillantis2 a rainexpert a ecocontact jsem se rozhodoval já... Ty fuldy jem měl dříve a byly velmi dobré, matador je kus od kusu, falken je sráč totální...

Brillantis 2 nemají špatné výsledky, je to takový lepší průměr za dobrou cenu... ale když je uniroyal dražší jen o 1000kč na sadě, vzal jsem je, to také proto, že chování na mokru je to, co mne na klasických gumách nejvíce sralo (naposled B1).... vyhazuju gumy tak kolem 3mm, protože pod tuto hodnotu jsou na vodě klasické gumy už napíču všechny...

Na suchu je každá slušná osobní guma dobrá a ty klasické jako continental nebo michelin podobných rozměrů mají ty drážky taky jako kráva, jinak to na vodě nefunguje, přilnavost se dožene do mezí směsí. uniroyaly za svoje vlastnosti platí o něco nižší životností a vyšší hlučností, na to ale při nájezdu, kdy ty gumy budu stejně sjíždět pár let a auto samo o sobě není úplný tichošlápek, úplně klidně seru.

Podle referencí lidí co to zkusili to vypadá že to za to stojí a na vodě super. Což každý ocení, protože co je mi platné že se teoretický limit rychlosti průjezdu zatáčkou na suchu zvýší o trochu, když se k němu nepřibližuji, ježto v provozu nejsme na okruhovém závodišti a když pak leje a musím jet krokem, jinak v jednom kuse aquaplanink.....

_________________
R.I.P. 1978s užovka 105l s centrálem, apollama, pětikvaltem a "chrompaketem" :-)
Fako LX 93 LPG - Zvaný sysel.


1.4.16, 18:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz