Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 08:53



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Sportovní pružiny + plynokapalinové tlumiče 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek Re: Sportovní pružiny + plynokapalinové tlumiče
a není to pružina z 1,3? A má zakončení závitů stejné jako seriová pružina nebo to je roztažené bez sníženýho zakončení závitu?

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


18.12.11, 23:19
Profil
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 8.2.11, 15:01
Příspěvky: 153
Bydliště: Frýdek-Místek
Příspěvek Re: Sportovní pružiny + plynokapalinové tlumiče
Asi to nevysvětlím líp, než když dám fotku. Nevím ale jestli k nečemu bude. Ta červená je ta o které se bavíme. Byla prý na golfu,.. počet závitu mužeš porovnat s originální škodováckou (ta černá v levo). Myslím si že na ní nebyly prováděné žádné homemade upravy...

http://imageshack.us/photo/my-images/18 ... 046zk.jpg/

_________________
Felicie 1,3 BMM Combi


19.12.11, 13:06
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 8.2.11, 15:01
Příspěvky: 153
Bydliště: Frýdek-Místek
Příspěvek Re: Sportovní pružiny + plynokapalinové tlumiče
A ještě jeden dotaz. . Originální pružiny jsou označené barevně. Na zadní mám zelenou a modrou zároven, což nechápu a na v příručce jsem našel označení jen modré. Přední pružiny mám označené žlutě a v příručce byla jen barva bílá. Nevíte jak to tedy je s těma barvama? KTerá je tolerovaná do + a která do -? :) Díky moc..

_________________
Felicie 1,3 BMM Combi


19.12.11, 13:09
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek Re: Sportovní pružiny + plynokapalinové tlumiče
ty jo ty předky si barevně nepamatuju ale zadek byl prostě jedna barva - krátká felda, dvě barvy nebo dva proužky - combík. Jinak k těm předním na fotkách, když tam dáš ty červený tak budeš asi muset sundat i zástěrky a výfuk schovat do podlahy :-D Ty červený jsou podle mě na feldu nepoužitelný, tam už stačí jen ten rozdíl v počtu závitů a i potom to že ta červená má slabší drát.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


19.12.11, 16:35
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 8.2.11, 15:01
Příspěvky: 153
Bydliště: Frýdek-Místek
Příspěvek Re: Sportovní pružiny + plynokapalinové tlumiče
No olejová vana mě asi taky nebude mít moc ráda.. :D

_________________
Felicie 1,3 BMM Combi


19.12.11, 17:34
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 8.2.11, 15:01
Příspěvky: 153
Bydliště: Frýdek-Místek
Příspěvek Re: Sportovní pružiny + plynokapalinové tlumiče
Neznáte někdo stránku, kde jsou popsané ty tolerance označené na pružinách?? :)

_________________
Felicie 1,3 BMM Combi


24.12.11, 21:14
Profil ICQ
Ignorant pravidel

Registrován: 4.5.09, 22:46
Příspěvky: 9493
Bydliště: Kolín
Příspěvek Re: Sportovní pružiny + plynokapalinové tlumiče
v Cedrychovi je jenom popsane znaceni, na jake auto to patri a delka pruziny + prumer pruziny

_________________
otec: Fobia Sedan HTP :P
m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta


24.12.11, 21:24
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 8.2.11, 15:01
Příspěvky: 153
Bydliště: Frýdek-Místek
Příspěvek Re: Sportovní pružiny + plynokapalinové tlumiče
No já řeším to, že v té knížce jsou takhle popsané přední pružiny označené bíle.. já mám žlutě. a zadní modře a já mám na přužině modrou i zelenou. Tak si moc nevím rady jak to teda je myšlené :)

_________________
Felicie 1,3 BMM Combi


25.12.11, 14:22
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.09, 03:10
Příspěvky: 1545
Bydliště: Olomoucký kraj
Příspěvek Re: Sportovní pružiny + plynokapalinové tlumiče
Tak se podívej do dílenské příručky k podvozku. Nechce se mi to teď stahovat a hledat (nejsem na svém PC) ale měla by tam být tabulka pokud si to dobře pamatuju.

Edit: Tady máš aspoň odkaz... http://feli.modding.cz/manualy/Dilenska ... dvozek.pdf

_________________
Favo 135 (G)LX '93


25.12.11, 16:51
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 8.2.11, 15:01
Příspěvky: 153
Bydliště: Frýdek-Místek
Příspěvek Re: Sportovní pružiny + plynokapalinové tlumiče
Díky!! Přesně tohle jsem hledal :wink:

_________________
Felicie 1,3 BMM Combi


25.12.11, 18:55
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.019s | 10 Queries | GZIP : Off ]