| Fórum |
Témata |
Příspěvky |
Poslední příspěvek |
 |
Časté dotazy
Nejčastěji kladené dotazy jsou zde zodpovězeny, podívejte se sem.
|
10 |
51 |
22.12.17, 19:10
jjjano3
|
| Témata |
Autor |
Odpovědi |
Zobrazení |
Poslední příspěvek |
| Oznámení |
 |
TW v plnem provozu
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Viky |
15 |
274432 |
28.2.25, 11:00
Veteranista
|
| Témata |
 |
Ze které Škodovky může použít karburátor na Š100L r.v.1971 ?
|
pkastanek |
6 |
2566 |
18.3.07, 22:25
Peter50kw
|
 |
rozdělovač
|
Blazenmr |
3 |
1812 |
18.3.07, 09:50
Šemik
|
 |
Nechávám za sebou pěkne oleje.
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3 ]
|
Dawid130 |
32 |
9731 |
15.3.07, 21:37
Dawid130
|
 |
Problém volnoběhu Škoda 100L
|
pkastanek |
2 |
1713 |
15.3.07, 21:24
Kristensen
|
 |
zapalovani favorit...
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3, 4 ]
|
Kachnis |
59 |
18195 |
15.3.07, 18:00
spartra
|
 |
Rozdělovač a chod motoru na LPG
|
florisimo |
4 |
2924 |
14.3.07, 23:31
patrik-hp
|
 |
Výfuk 125L
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Matthes |
23 |
6930 |
14.3.07, 22:07
Jarda S.
|
 |
Škrticí plech pod karb Š 120
|
Jirka Bahna |
12 |
3803 |
14.3.07, 15:12
Athlonek
|
 |
Pár KW navíc
|
Kikan |
14 |
4671 |
13.3.07, 20:25
Kikan
|
 |
Zabrusovanie ventilov do hlavy 120LS
|
ugi |
6 |
2959 |
13.3.07, 07:54
Jarda S.
|
 |
podtlakova regulace
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
kozina |
23 |
7842 |
12.3.07, 09:33
M3Power
|
 |
Zameniteľnosť hláv
|
Mr.Hyde |
7 |
2765 |
12.3.07, 09:15
Viky
|
 |
hlinikova hlava na 120l
|
Tomas 1 |
8 |
2778 |
12.3.07, 09:03
Viky
|
 |
Štartér
|
FEFE |
5 |
2119 |
12.3.07, 00:31
Milan Koukal
|
 |
favorit zadřená vačka
|
slovacek.milos |
6 |
3080 |
11.3.07, 22:44
patrik-hp
|
 |
Zdvihátka Favorit
|
roman heller |
0 |
3069 |
11.3.07, 22:09
roman heller
|
 |
Skodovka 125L ztratila vykon
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
koled |
27 |
10184 |
11.3.07, 21:23
škodař
|
 |
A zas nikam.....
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Dawid130 |
26 |
8947 |
10.3.07, 14:57
roman heller
|
 |
Olej ve vodě???? Už nebude
|
Dawid130 |
5 |
2629 |
10.3.07, 10:38
Dawid130
|
 |
Vodní pumpa
|
roman heller |
3 |
2207 |
10.3.07, 08:35
slovacek.milos
|
 |
Jednou to jede a podruhý jako by mě někdo držel za prdel...
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]
|
Vít |
69 |
22033 |
10.3.07, 00:10
škodař
|
 |
Strhlý závit Hlava motoru (v bloku )
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Dodge |
17 |
10257 |
8.3.07, 22:43
spartra
|
 |
zapalování
|
Rihovec |
4 |
2559 |
8.3.07, 20:38
Kristensen
|
 |
Naladit motor
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Yara |
23 |
11211 |
8.3.07, 19:29
patrik-hp
|
 |
CHAMPION C165
|
khko |
3 |
2412 |
8.3.07, 19:11
Kristensen
|
 |
Zotrvacnik
|
FEFE |
11 |
3705 |
8.3.07, 09:18
slovacek.milos
|
 |
nechce startovat po výměně těsnění pod hlavou.
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Dawid130 |
18 |
6518 |
7.3.07, 15:56
Dawid130
|
 |
Pomalý únik vody z chladenia Favorit
|
Štefan D |
9 |
4673 |
7.3.07, 07:13
Štefan D
|
 |
Jaký předstih
|
roman heller |
8 |
2968 |
6.3.07, 18:47
Drak
|
 |
muj motor a LPG
|
Kachnis |
3 |
1955 |
6.3.07, 17:43
Martin
|
 |
Nějaký trik jak sundat hlavu na 120?
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3, 4 ]
|
Dawid130 |
46 |
14129 |
5.3.07, 22:44
Dawid130
|
 |
š120 a volnoběžné otáčky
|
paradio |
9 |
4125 |
5.3.07, 17:20
paradio
|
 |
Rozdělovač
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Matthes |
27 |
9593 |
4.3.07, 23:47
patrik-hp
|
 |
dymenie Ford Escort 1.8 TD
|
ferrari |
5 |
3364 |
4.3.07, 21:43
slovacek.milos
|
 |
Trysky-karburator favorit.
|
pampeliska |
1 |
2218 |
4.3.07, 19:32
David
|
 |
Motor z facka do Skody 125L
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
koled |
18 |
7023 |
4.3.07, 15:27
Kristensen
|
 |
chrasti favo motor :( --> vymena rozvodov -> OK
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3 ]
|
deekay |
44 |
15750 |
3.3.07, 23:11
patrik-hp
|
 |
Starter
|
bass |
11 |
5496 |
3.3.07, 11:43
Jiří Čech
|
 |
číslo motoru
|
paradio |
7 |
3388 |
2.3.07, 15:52
Jiří Čech
|
 |
6e by na 3 válce??
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3 ]
|
Dawid130 |
41 |
13110 |
2.3.07, 10:18
Dawid130
|
 |
Ukazatel objemu LPG na nádrži
|
stangha |
11 |
6818 |
1.3.07, 23:01
slovacek.milos
|
 |
Felicie 1,3 MPI škube
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Zdeněk VALENTA |
16 |
17325 |
1.3.07, 22:40
Jiří Čech
|
 |
Co to je za motor?
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3 ]
|
Matthes |
37 |
14632 |
1.3.07, 22:37
Jiří Čech
|
 |
Pomoc s karbecem na 130ku !!!
|
Jazzina |
7 |
4151 |
1.3.07, 22:22
Jiří Čech
|
 |
Vymena silenblokov na Favorite
|
Speedyr |
1 |
1618 |
1.3.07, 22:01
roman heller
|
 |
Prolínání oleje kolem řemenice na felině (r.v.11/98)
|
vencak |
3 |
2772 |
1.3.07, 13:59
michalkatka
|
 |
tesneni
|
Tesi |
3 |
1985 |
27.2.07, 19:11
slovacek.milos
|
 |
hlava120
|
Jerry |
8 |
2902 |
27.2.07, 00:23
Athlonek
|
 |
Problem!!!
|
Blaze |
6 |
3104 |
24.2.07, 13:18
Blaze
|
 |
zvízdání motoru a pokles otáček
|
Dawid130 |
7 |
2959 |
24.2.07, 12:09
patrik-hp
|
|
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 11 návštevníků |
|
Nové příspěvky |
|
 |
Žádné nové příspěvky |
|
 |
Oznámení |
|
Nové příspěvky [ Oblíbené ] |
|
![Bez nových příspěvků [ Oblíbené ] Bez nových příspěvků [ Oblíbené ]](./styles/TW_Style/imageset/topic_read.gif) |
Žádné nové příspěvky [ Oblíbené ] |
|
 |
Důležité |
|
Nové příspěvky [ Zamknuté ] |
|
![Bez nových příspěvků [ Zamknuté ] Bez nových příspěvků [ Zamknuté ]](./styles/TW_Style/imageset/topic_read_locked.gif) |
Žádné nové příspěvky [ Zamknuté ] |
|
 |
Přesunuté téma |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|