| Fórum |
Témata |
Příspěvky |
Poslední příspěvek |
 |
Časté dotazy
Nejčastěji kladené dotazy jsou zde zodpovězeny, podívejte se sem.
|
10 |
51 |
22.12.17, 19:10
jjjano3
|
| Témata |
Autor |
Odpovědi |
Zobrazení |
Poslední příspěvek |
| Oznámení |
 |
TW v plnem provozu
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Viky |
15 |
274424 |
28.2.25, 11:00
Veteranista
|
| Témata |
 |
Karburátor????
|
wordy |
4 |
1689 |
29.10.07, 12:28
wordy
|
 |
kolisani otacek
|
Butch |
9 |
2512 |
29.10.07, 12:27
wordy
|
 |
Škubání
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
s.o.l.o |
22 |
5697 |
29.10.07, 09:54
cyz
|
 |
Bílý kouř
|
Lukáš |
6 |
2444 |
28.10.07, 22:30
Lukáš
|
 |
spotřeba oleje - forman
|
cyz |
11 |
3004 |
28.10.07, 14:17
michalkatka
|
 |
Motor favorit Pick-up
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Butch |
16 |
4299 |
28.10.07, 14:11
michalkatka
|
 |
Záměna motoru 40kW za 50kW
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
v.kalandra |
20 |
5799 |
28.10.07, 09:32
michalkatka
|
 |
Přesahy vložek
|
DRYVER |
8 |
2592 |
28.10.07, 09:22
Ondras83
|
 |
Volnoběh
|
bobo23 |
14 |
3331 |
27.10.07, 10:05
michalkatka
|
 |
Zvysenie vykonu, znizenie spotreby
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3 ]
|
karol279 |
35 |
9599 |
27.10.07, 09:53
paca
|
 |
Skoda felicie 1.9 D jak se da zvysit vykon da se chipovat?
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
kulis |
15 |
10185 |
26.10.07, 21:58
Drak
|
 |
cukaní
|
jizíček |
5 |
1889 |
26.10.07, 14:34
ferrari
|
 |
fa136+130
|
škodař |
9 |
2913 |
25.10.07, 18:10
škodař
|
 |
Vyfuk
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]
|
DRYVER |
71 |
17671 |
25.10.07, 15:37
Ondras83
|
 |
Ventily
|
Jakub_Simir |
0 |
1813 |
25.10.07, 11:16
Jakub_Simir
|
 |
uprava karbece
|
Rider Skoda |
4 |
1847 |
24.10.07, 20:37
Matthes
|
 |
Slíbené fotky motoru...
|
Serifus |
11 |
4541 |
24.10.07, 12:08
Kachnis
|
 |
Střílení do výfuku u Škoda FAVORIT 135
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
bosator |
29 |
20944 |
23.10.07, 22:40
bosator
|
 |
startér
|
Honza_P_ |
9 |
3559 |
23.10.07, 22:15
Jakub_Simir
|
 |
Hlasování: planovana GO motora
|
Cvoky |
9 |
3272 |
23.10.07, 19:06
slovacek.milos
|
 |
Vymena motor. oleje,ztraci se
|
Rider Skoda |
7 |
2485 |
23.10.07, 18:51
slovacek.milos
|
 |
sytic Favorit LPG
|
krf |
9 |
3071 |
23.10.07, 13:18
Vít
|
 |
vrže mi fofrklacek:)
|
Jura |
5 |
2318 |
22.10.07, 22:52
deekay
|
 |
Škoda 120 karburator
|
Rider Skoda |
0 |
1680 |
22.10.07, 22:40
Rider Skoda
|
 |
chladící kapalina Fiat punto 55S
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Jura |
15 |
6044 |
22.10.07, 22:11
slovacek.milos
|
 |
Voda v motoru
|
Butch |
9 |
3062 |
22.10.07, 21:17
spartra
|
 |
Dolití oleje
|
e.n.e.m.y. |
9 |
3217 |
21.10.07, 20:26
Ondras83
|
 |
opel corsa
|
slovacek.milos |
5 |
1989 |
21.10.07, 19:06
cyz
|
 |
Predstih Škoda 120L
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Rider Skoda |
22 |
8769 |
21.10.07, 17:17
barton
|
 |
120-ka,topeni nejak malo topi
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Rider Skoda |
15 |
4290 |
21.10.07, 10:51
ferrari
|
 |
klapka MPi
|
slovacek.milos |
3 |
1490 |
20.10.07, 18:20
CROWACK
|
 |
Existuje...??
|
Jiri |
14 |
3530 |
20.10.07, 12:37
cyz
|
 |
jak rozeznám řízený od neřízeného katalizátoru?
|
HaBaKuK |
6 |
2713 |
19.10.07, 19:58
patrik-hp
|
 |
druha klapka 120
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
mišo |
24 |
6302 |
19.10.07, 16:02
mišo
|
 |
Jakou značku výfuku?
|
gerrik |
13 |
4489 |
19.10.07, 13:28
gerrik
|
 |
Kontrolka s olejničkou
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]
|
Nepér |
67 |
16483 |
19.10.07, 11:59
Spuris
|
 |
dusi se pri pridani plynu
|
Rider Skoda |
6 |
3358 |
18.10.07, 22:12
ventYl
|
 |
Výfuk bez tlumiče?
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Jura |
18 |
6724 |
18.10.07, 21:42
Ondras83
|
 |
karbec
|
jizíček |
14 |
3694 |
18.10.07, 19:34
Speeder
|
 |
Voda kape a kape...
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Lukáš |
16 |
3905 |
18.10.07, 10:16
michalkatka
|
 |
problem zo studenym startom
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
mišo |
23 |
5317 |
17.10.07, 20:24
mišo
|
 |
Kúrenie.
|
skoda |
1 |
1054 |
17.10.07, 18:05
Martin
|
 |
Vodní pumpa Felda
|
pajavlk |
9 |
3752 |
16.10.07, 21:16
slovacek.milos
|
 |
Skoda 120 1986 cuka a nema vykon v nizkych ot.
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3 ]
|
jarda105 |
31 |
9131 |
16.10.07, 16:36
Marra
|
 |
kabilky v motorovem prostoru ,,,
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
jizíček |
15 |
3916 |
16.10.07, 14:37
jizíček
|
 |
felicia - Jaký antifreeze a kde?
|
nimha |
1 |
1485 |
16.10.07, 11:56
fatal
|
 |
serizeni ventilu
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
jizíček |
22 |
6068 |
15.10.07, 23:17
fatal
|
 |
serazeni kabelu od rozdelovace
|
jizíček |
8 |
2815 |
15.10.07, 22:18
Ondras83
|
 |
Felicia 1.3MPI - motor zhasíná při vyřazení
|
fatal |
5 |
4374 |
15.10.07, 19:28
slovacek.milos
|
 |
motor 135E
|
jizíček |
5 |
1860 |
15.10.07, 19:16
ventYl
|
|
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků |
|
Nové příspěvky |
|
 |
Žádné nové příspěvky |
|
 |
Oznámení |
|
Nové příspěvky [ Oblíbené ] |
|
![Bez nových příspěvků [ Oblíbené ] Bez nových příspěvků [ Oblíbené ]](./styles/TW_Style/imageset/topic_read.gif) |
Žádné nové příspěvky [ Oblíbené ] |
|
 |
Důležité |
|
Nové příspěvky [ Zamknuté ] |
|
![Bez nových příspěvků [ Zamknuté ] Bez nových příspěvků [ Zamknuté ]](./styles/TW_Style/imageset/topic_read_locked.gif) |
Žádné nové příspěvky [ Zamknuté ] |
|
 |
Přesunuté téma |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|