| Fórum |
Témata |
Příspěvky |
Poslední příspěvek |
 |
Časté dotazy
Nejčastěji kladené dotazy jsou zde zodpovězeny, podívejte se sem.
|
10 |
51 |
22.12.17, 19:10
jjjano3
|
| Témata |
Autor |
Odpovědi |
Zobrazení |
Poslední příspěvek |
| Oznámení |
 |
TW v plnem provozu
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Viky |
15 |
274468 |
28.2.25, 11:00
Veteranista
|
| Témata |
 |
Stále kolísá
|
venca.m |
3 |
1864 |
17.12.07, 07:31
venca.m
|
 |
svíčky brisk u BMM
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3 ]
|
slovacek.milos |
38 |
13439 |
16.12.07, 23:03
Lukáš
|
 |
3 valce??
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
deekay |
16 |
5262 |
16.12.07, 19:15
deekay
|
 |
Odlučovač plynu v palivu
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
FerdikF |
17 |
7402 |
16.12.07, 15:20
FerdikF
|
 |
zhášení
|
Kvápa |
4 |
2105 |
16.12.07, 15:15
superflo
|
 |
Favorit-dusí se
|
Johny |
3 |
1467 |
16.12.07, 15:07
Johny
|
 |
Forman netopí
|
florisimo |
6 |
1942 |
16.12.07, 12:36
slovacek.milos
|
 |
motor forman
|
tunel6 |
10 |
3119 |
15.12.07, 19:48
Drak
|
 |
Kudy všady se může ztrácet olej?
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Jura |
19 |
4658 |
15.12.07, 17:13
Jura
|
 |
Problém s otáčkomerom
|
superflo |
2 |
1285 |
15.12.07, 12:35
superflo
|
 |
potíže se startováním za studena
|
Beda |
14 |
3509 |
14.12.07, 20:57
michalkatka
|
 |
Nezapíná druhý stupeň na 120ce
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3 ]
|
Roman Machain |
36 |
7558 |
14.12.07, 18:26
Beda
|
 |
Čištění motoru před výměnou oleje
|
Jad |
10 |
3598 |
14.12.07, 18:13
Ondras83
|
 |
Ohladom "mazlaveho blata" v chladiacej sústave...
|
superflo |
11 |
2964 |
14.12.07, 13:01
superflo
|
 |
LPG na 120L
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
URU |
28 |
6300 |
13.12.07, 23:28
Marra
|
 |
seřízení LPG Forman
|
florisimo |
13 |
3606 |
13.12.07, 22:36
slovacek.milos
|
 |
Vnější charakteristika motoru Š. Felicia 1.6
|
LukynB6 |
3 |
1987 |
13.12.07, 20:03
no_-_name
|
 |
Výměna motoru (případně i převodovky) 120L
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3 ]
|
M3Power |
35 |
8068 |
12.12.07, 20:49
škodař
|
 |
JE TO NORMÁLNÍ ???
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3, 4 ]
|
Ondras83 |
48 |
11261 |
12.12.07, 15:39
Ondras83
|
 |
nemaže do 2200 ???
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]
|
Martin 007 |
64 |
16209 |
11.12.07, 20:32
Radic
|
 |
Zadřený motor-výměna
|
roman.v |
4 |
2023 |
11.12.07, 00:15
kwiko
|
 |
Saci potrubí u Fáčka
|
Beda |
4 |
1522 |
10.12.07, 22:09
varok
|
 |
1.8t do fáčka
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3, 4 ]
|
favo1.8t |
50 |
9774 |
10.12.07, 18:16
patrik-hp
|
 |
Spotřeba LPG
|
topas159 |
11 |
3042 |
10.12.07, 16:08
Kachnis
|
 |
problém přetvrvávájící už 1 rok
|
marcus230 |
10 |
3706 |
10.12.07, 16:05
marcus230
|
 |
Nejrozsáhlejší úpravy závodního motoru...
[ Přejít na stránku: 1 ... 8, 9, 10 ]
|
Ondras83 |
137 |
42627 |
9.12.07, 16:57
Autogen
|
 |
Jak vyčistit??
|
m.k |
13 |
3430 |
9.12.07, 12:33
Jarda S.
|
 |
Elektroventil
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3, 4 ]
|
Slavrs |
52 |
10824 |
7.12.07, 22:24
Slavrs
|
 |
Forman 135 LPG - startér a olej
|
Žmyják |
7 |
2848 |
7.12.07, 20:17
spartra
|
 |
jak vytahnout vlozky valcu?
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Lukas |
18 |
4796 |
7.12.07, 20:14
spartra
|
 |
Raketovej pohon aneb nitrid v autě? (NOS)
|
Serifus |
11 |
3205 |
7.12.07, 00:07
patrik-hp
|
 |
Množství oleje v motoru
|
Vitezslav |
10 |
6049 |
6.12.07, 13:53
Kristensen
|
 |
Předělávka
|
Lukáš |
6 |
1680 |
5.12.07, 13:37
Peter50kw
|
 |
Nízký výkon, dusí se - 105L
|
Zaša |
3 |
1312 |
4.12.07, 17:15
Šemik
|
 |
blbej pocit..k zamysleni..
|
Kachnis |
7 |
1968 |
4.12.07, 13:26
Kachnis
|
 |
Volnobeh Favorit
|
Lukáš |
13 |
3650 |
3.12.07, 23:46
Kristensen
|
 |
vařim a nevim co s tím
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
solista |
18 |
5311 |
3.12.07, 21:53
solista
|
 |
Poradite mi niekto??
|
dr.lecter |
0 |
1767 |
3.12.07, 18:26
dr.lecter
|
 |
LPG,prvni potiz
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3 ]
|
Kachnis |
31 |
7739 |
3.12.07, 16:51
Kachnis
|
 |
Skoda 120 - nastartuje, netahne a chcipne
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
veselerakve |
15 |
7139 |
3.12.07, 00:28
veselerakve
|
 |
LPG - Škoda 130 - nestabilní volnoběh
|
bosator |
7 |
2803 |
2.12.07, 22:51
bosator
|
 |
LEKR
|
Matthes |
2 |
1462 |
2.12.07, 20:42
Matthes
|
 |
cierne sviecky
|
kwiko |
14 |
5388 |
2.12.07, 19:19
kwiko
|
 |
vyrovnávací odložka pod karburátor
|
Milan Koukal |
10 |
3033 |
1.12.07, 17:06
Gemini
|
 |
4ka netaha
|
Dj.Majk |
4 |
1652 |
30.11.07, 18:55
zokot
|
 |
jemné rapkanie výfuku - fábia 1,4 mpi
|
plukovnik |
7 |
2843 |
30.11.07, 17:50
Ondras83
|
 |
Volnobeh
|
Lukáš |
8 |
2561 |
30.11.07, 06:40
Kristensen
|
 |
Termostat vody
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3, 4 ]
|
Butch |
48 |
12152 |
29.11.07, 07:30
zokot
|
 |
problém s olejem - Š120
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3 ]
|
Klásek |
36 |
9410 |
28.11.07, 16:06
Šemik
|
 |
ziadost o pomoc
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3 ]
|
dr.lecter |
44 |
9693 |
27.11.07, 21:24
Ondras83
|
|
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků |
|
Nové příspěvky |
|
 |
Žádné nové příspěvky |
|
 |
Oznámení |
|
Nové příspěvky [ Oblíbené ] |
|
![Bez nových příspěvků [ Oblíbené ] Bez nových příspěvků [ Oblíbené ]](./styles/TW_Style/imageset/topic_read.gif) |
Žádné nové příspěvky [ Oblíbené ] |
|
 |
Důležité |
|
Nové příspěvky [ Zamknuté ] |
|
![Bez nových příspěvků [ Zamknuté ] Bez nových příspěvků [ Zamknuté ]](./styles/TW_Style/imageset/topic_read_locked.gif) |
Žádné nové příspěvky [ Zamknuté ] |
|
 |
Přesunuté téma |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|